• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Današnji kapitalac

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Trebalo ga je nekako maknut iz brazde,jedva smo uspijeli dignuti ga da stavim lanac.Mrcina i pol,ali sada ide pod macolu i na 100000000000 dijelova :twisted: :twisted: :twisted:
 
M

matias

Guest
Momo kaže:
Kako plug izgleda poslje toga susreta sa tim kapitalcom

To i mene zanima :scratch
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ma nije plugu ništa,uvjerite se i sami samo da ga uslikam.Neznam o kojem se plugu točno radi,koji ima mjere
 
R

Rajtek

Guest
Jel to tartuf :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
M

maksica6

Guest
Rajtek kaže:
Jel to tartuf :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da bar :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ha ha da bar,odmah na mali odmor i u šoping traktora,hmm kojeg li odabrati...,pa da naj skupljeg.Inače koji je traktor najskuplji. :?: :?:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Patrik kaže:
Ha ha da bar,odmah na mali odmor i u šoping traktora,hmm kojeg li odabrati...,pa da naj skupljeg.Inače koji je traktor najskuplji. :?: :?:

fendt je jedan od vodećih,,imaju modela koliko ti srce pozeli samo biraj :mrgreen: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam jednom zapeo za banderu, naime majstori su je malo odkopali i odrezali, a u zemlji je još ostalo nekih 75 cm stupa.
Prvi put sam orao tu zemlju i kad režem među prva brazda je prošla a druga je zapela, ali neje mi traktor stao nego je ta druga brazda ostala u jarku,a ja ošo dalje.
OLT 2x10'' i moj 565, e plog je puko kodaje od plastike!!!

Več je prije tata zapeo za banderu ali IMT 2x13'' nije puko nego je traktor stao u sekundi, crko je!!!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ja stvarno neznam koja mi je marka plug,ustvari neznam ni kako se mijeri plug,ono dimenzije,koliko je '' .može li mi ko objasniti?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ja sam jednom zapeo za banderu, naime majstori su je malo odkopali i odrezali, a u zemlji je još ostalo nekih 75 cm stupa.
Prvi put sam orao tu zemlju i kad režem među prva brazda je prošla a druga je zapela, ali neje mi traktor stao nego je ta druga brazda ostala u jarku,a ja ošo dalje.
OLT 2x10'' i moj 565, e plog je puko kodaje od plastike!!!

Več je prije tata zapeo za banderu ali IMT 2x13'' nije puko nego je traktor stao u sekundi, crko je!!!

To IMT ima ugradjenu zastitu od loma :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh