• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dani travnjaka Koprivnica , par slika traktora

  • Temu pokrenuo branko
  • Datum prvog posta
B

branko

Guest
danas i sutra se u Koprivnici odrzava manifestacija dani travnjaka , izmedju ostalog ima i nesto traktora i ostale mehanizacije , a kako sam danas na poslu a sama izlozba je par sto metara od firme skoknuo sam i napravio par slicica.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ako mi se ukaze prilika skoknuti jos jednom tamo, mozda ubacim jos nesto slika
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Slika vezana za MTZ. Ono što stoji na stepenicama jel to ulazi u serijsku i dodatnu opremu
 
B

branko

Guest
mislim da je to dodatna oprema ali za ove nesto mladje, jer ako sam dobro zapamtio barem po izgledu nema 18 g., :roll:
 
R

Ratarko

Guest
Dobre slike :D

Svi traktori su odlični i baš mi jedan takav fali , hehe , kome ne fali :lol:
Najviše mi se sviđa Case a McCormick mu je jako sličan iako mi je Case za dlaku bolji.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e na tim mtz-ovima me uvijek bode u oči što imaju tako male prednje točkove...šta im ne stave veče, imao bi teži prednji kraj i bolje bi izgledao...
 
R

Ratarko

Guest
Eee , onda bi se prevrnuo :lol: i sada je propet kao Ferarijev konjič .
Veče gume , viša cijena = loša prodaja .
 
B

Bobo

Guest
Heh, to su ti jos uvijek modeli s grbavim prednjim mostom. Pogledaj po internetu 820 rusa sa ravnim mostom pa ces vidjeti da to sad lici na nesto. Ima naprijed vece tockove, ali mislim da su malkice uzi od ovih...
 
Na vrh