• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Đani

Đ

đani

Guest
pozdravljam sve. zovem se đani 37 god. i dolazim iz mjesta iznad opatije pg.zupanija. inače se bavim šumarstvom tj.sječom i izvlačenjem. imam dvije krave i jednu junicu te 10 istarskih ovaca pod selekcijom.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Dobro nam došao! Daj malo podataka, s čime to sve radiš i ostalo...a naranvo i slike ! ;)

Pozz
 
Đ

đani

Guest
izvlačenje radim sa 2 šumska zglobna traktora,LKT 81turbo,imam još jedan imt 560 ali njega ne koristim za šumske poslove zato što je preslab za to,imao sam i 1ecotrac 120 ali je prodan.Inače nacjelom našem kraju nitko baš ne drži krave ni ovce jedino mi,ima ih doduše na učki oko 15krava i dolaze neki makedonci na ispašu oni imaju oko500 ovaca(neka njihova sorta).slike stavim sutra.
 
G

GROF

Guest
POŠTOVANJE! I DOBRO DOŠAL NA NAJBOLJI POLJOPRIVREDNI FORUM!


...USPUT., DA TE ODMA I PITAM., ZAŠTO? JE PRODAN /RAZLOG/ EKOTRAK = 120...

BOG!., ČITAMO SE...
 
Đ

đani

Guest
ekotrak 120 prekopirani lkt 81,nekvalitetan pokusni traktor, vitla brza jaka ali nisu usavršena u seriji od 50 traktora 5 puta se mjenja kočnica vitla,konkretno ovaj nije otpuštal sajlu.mjenjač-neda se šaltat,motor-pohvala,cjena-katastrofa skoro kupiš timberjack iz serije 240 što se nemože uspoređivati skupa.servis skup.itd...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Dobrodošao i lijep pozdrav :D Sad si uveselio Grofa pošto nije kupio Hittnera već Primu ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh