• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

DENNIS

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
Pozdrav svima, evo da se i ja predstavim zovem se Denis dolazim iz posavine ,grada Dervente selo Bos. Dubocac.
Nedavno sam postao clan foruma. Imamo oko 120ha zemlje, od mehanizacije imam MF298 4X4, IMT 560, IMT 539.
plugove poljske 3x12
plug olt 10"
tanjirace 28
tanjirace 20
sijacu pneumatsku 4reda LIVAC BACKA PALANKA
SPRICU KRANJ 350l
sakupljac sjena sunce
kosa dubrava
rasturac gnjojiva 400kg
kultivator za kukuruz
prikolica imt 3t
to je trnutno od mehanizcije.

Onda student sam AGRO EKONOMIJE I RURALNOG RAZVOJA.
Uzgajamo ovce, svinje i u izgradnji je veca farma svinja..
to bi bilo sve 8) 8) .. pozzz
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pozdrav i dobrodošao!!!! :D
Kak imaš toliko zemlje,a relativno malo mehanizacije?!?! :scratch
Stigneš to obradit? :!:
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
Hvala.
a zemlje imam dosta, duga prica. a obradjujem samo 55ha pod kukuruzom. po 1ha psenice i ostalih zitarica.
12ha pasnjaka i 10ha livade, a ostalu dao sam da rade komsije posto oni nemaju a oce da se bave poljoprivredom..
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
e zeza me ovo postavljane slika, sve uradim kako treba ali nece ni napoako. :scratch :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
odeš na stranicu imageshack.us
stsneš browse
odabereš si slike iz računal
stisneš tipku
Upload Options / Resizing >>
i promjeniš rezoluciju na 800x600
i onda stisneš upload now
i kad se ti uloda kopiraš direct links u odgovor i staviš ih u Img zagrade.

Ako ti uplodanje neuspije odjedanput,pokušaj ponovo!!!
:D
to vrijedi i za moje razredne kolege! :D
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
evo napokon sam uspio..
:supz: :supz:
sdc10860s.jpg

sdc10859q.jpg

sdc11358.jpg

sdc11362n.jpg


to su neke, ostatak drugi put :lol: :lol: :lol:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
prave pile...
znači crveni prevladavaju :lol: .
Dobre su ti ove rotirke na mf-u!!!
A imo si problema sa auspuhom ili ??? :lol: :lol: :lol:
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
pozdrav i dobro došel

a kaj se tiče rotirki, ja da sam na tvojem mijestu bi ih skinuo il zamjenio naranđastima.
Nedo Bog da te vide plavici sa upaljenima na cesti... kazna ti ne gine...
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
IMAO SAM JOS I MF OD 135KS ali smo ga prodali prije jedno mjsec dana , naj vrerovatnije ce ici i IMT 560 jer se vec nalaz kod prijatelja. a trebao bi kupiti i neki novi traktor od 80 ks duplak, najvjerovatnije novi,
A sa auspohom je bio problem taj sto sam bio u sumi i drvo palo preko traktora i polomila auspuh i izodnu granu, ovaj sam napravio privremeni dok nekupim novi orginal. :roll: :roll:

A sto se tice rotirki, policija me ne zustavlja zto sto su mi oni dali te rotirke u mupu, a ima i narandzasta sa magnetom, kad a idem negdje van svoga grada, pa je stalno saltam na neki traktor trenutno je na imt539...
zato se ne bojim da me kaznjavju hehhe.....
pozzz i hvala na dobro doslicama :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
Rzlog prodaje je bio taj sto me non stop jebala prednja vuca, non stop se kvarila, pa sam se sa ocom dogovorio da ga prodamo, i 298 nije bio moj do skora pa sam ga kupio od susjeda za 6000eura. a broj neznam isto mu je bila kabina i maska bile ofarbane mislim da je u prometnoj pisalo ali se nemogu sjetinti, bio je napravljen za neke specijale namjene imo je vagon hidraulike i izvoda. sranje... stvarno neznam ima jedan isti prodaje se u njuskalu od 135ks...
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
HVALA NA DOBRO DOSLICAMA...
A ROTIRKE EHHEHE :lol: :lol:
POZZZ SVIMA :supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
DENNIS kaže:
A ROTIRKE EHHEHE :lol: :lol:

Ma bolja su svjetla na IMT 539
:lol: :lol: :lol: :lol:
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
A svjetla, sada sam stavio nova, i zmigavce, jos stizu i zadnji blatobrani novi jer su ovi polomljeni i popucali, i ide kompletno farbanje..
a sirena, nisam jos nabavio, ali ona ce doci za uskrs, treba da mi ju donese rodjak iz ljubljane posto je on glavni inspektor, pa ju je obeco donijeti hehhehe jbg, i onda ce slediti naljepnice, ima sada jedna naljepnica KRIMOLOVCI EHEHEH :lol: :lol: :lol:
 
Na vrh