• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz 7207C

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Fleka na podu mi nikakva garancija..i ja sam ju mazal..nisam imun na tehnologiju učenih.. namazal sam pola poklopca šahta
.pa da vidim razliku .
Ne znam od kad je proizvod u prodaji ali neki rezultat se može vidjeti na ne manje od 5 god.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Mislim da će sprej u mom slučaju bit zadovoljavajući, nema tog puno, cca 1 m2.
Danas sutra kad se konačno odlučim felge uređivati onda uzmem veću količinu pa lagano kistom mazati, naravno ako se pokaže dobro.
Probaj, vjerujem da buš zadovoljan.
Ona litra je bila čini mi se cca 300 kuna predlani, a kolko je sprej nemam pojma.

Fleka na podu mi nikakva garancija..i ja sam ju mazal..nisam imun na tehnologiju učenih.. namazal sam pola poklopca šahta
.pa da vidim razliku .
Ne znam od kad je proizvod u prodaji ali neki rezultat se može vidjeti na ne manje od 5 god.
Moreš si dojti k meni namazati drugu polovicu za probu.
Neznam ni ja od kad je u prodaji ali kolega je kupil bager :unsure: moral bi u slike pogledati kad smo išli po njega, ali siguran sam da ga je več triput registriral od onda, a sa njim smo mazali i još se farba drži gore.
Ima blizu spominjanih pet let garant.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Piše da prije upotrebe treba očetkati.
Po tome se onda ni ne isplati mazati?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to je zapravo antikorozivni sloj , isto ono čemu služi temeljna boja , na to ne treba temelja ..tako piše ..odmah lak
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Kakvog iskustva imas s tim wurtom?..svi i svugdje ga preporučaju..ne kužim zakaj je on broj 1 ..samo zato jer je ljubičast?

I opet sam malko danas mazuckal ;)

 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Dosta ležanja, ajmo malo popravljati.
Reparirali cilindar volana, počelo opasno kapati u zadnje vrijeme. Kako je traktor pretežno stajao vani na zemlji odnosno travi nije se to toliko primijetilo osim po razini ulja u hidraulici kojeg je uvijek falilo a nikako skužiti gdje nestaje. Sad kako je pod krovom i na betonu sve se vidi pa tako i gdje ulje misteriozno nestaje.
 

Prilozi

  • 20231227_133251.jpg
    20231227_133251.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 31
  • 20231227_133415.jpg
    20231227_133415.jpg
    46.6 KB · Pregleda: 30

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Pustio je malo ulja na desnoj strani.
Šta i kako promijeniti?
Pretpostavljam da je u pitanju neki O-ring?
 

Prilozi

  • 20240102_162153.jpg
    20240102_162153.jpg
    54.5 KB · Pregleda: 32

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Da u pitanju je brtveni segment, pvc dio+gumena manđeta.
Odgovara od Torpeda.
Vađenje zna biti komplicirano ali uz pomoć pomagala za vađenje gumica ide ili još jednostavnije hol vijkom.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ne..skidaš desno rame hidraulike.
Označiš prije skidanja.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Mislim da ima neki zub (utor) kako dolazi rame na osovinu, moram malo bolje pogledat.
Bitno da poklopac ne moram skidati dolje😮‍💨.
Super da paše od TD75 tako da ne moram tražiti po uzorku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh