• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz 7807 C

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zgodan traktor. najveca mana po meni mu je cijena. ipak je to 84. godina.
 
Å

žutka

Guest
zgodan traktor. najveca mana po meni mu je cijena. ipak je to 84. godina.

I meni je to malo previše. za koju tisuću više nađe se mlađi deutz fahr. mislim da mu je realna cijena oko 8 t. On je u snazi sa torpedom 75 a torpedo to godište je prosjek nekih 6 tis eura, aliii ipak je ovo deutz. bilo bi poželjno da je jeftniji:) Kakva mu je kabina jel bučno kao u npr torpedu ili je ipak malo kulturnije??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam radio s torpedom a ovakvog deutza nisam ni vidio u zivo. ali koliko se vidi sa slika, kabina mu je prostranija i bolja nego torpedova, sigurno je tisi. mjenjac sastrane, 4 izvoda hidraulike, 2 brzine kardana. rekao bih da je klasu ispred torpeda. samo eto, i dalje je to po meni dosta novaca..
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
nisam radio s torpedom a ovakvog deutza nisam ni vidio u zivo. ali koliko se vidi sa slika, kabina mu je prostranija i bolja nego torpedova, sigurno je tisi. mjenjac sastrane, 4 izvoda hidraulike, 2 brzine kardana. rekao bih da je klasu ispred torpeda. samo eto, i dalje je to po meni dosta novaca..

4 izvoda hidraulike, 2 brzine kardana ima i Torpedo TD75 Adriatic. Tapicirana kabina na TD75 nije ništa lošija od ove. Zašto je "sigurno" tiši? mogao bi se prevarit ;).

Mjenjač kao i na TD 75, 12napred 4 nazad.

U druge stvari ne bi ulazio.

http://www.youtube.com/watch?v=9g7h9r2t4js&feature=related
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kao sto rekoh, nemam bas iskustva sa torpedom pa je moguce da grijesim..
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
O kabini nema govora da ova nije bolja, znam jer sam baš i sam zamjenio torpeda 48 adriatika 90 god za ovakvog 6507c 83.god samo bez prednje vuče i preporodio se.
Na torpedu skineš kabinu i ostane ti isti traktor kakav je bio,znači ne diraš ni mjenjač ni volan niti sjedalo, dok na ovome to nemožeš jer je kabina odvojena od svega toga i s tim i bolje izolirana od svih zvukova koje traktor proizvodi.
Cijena je dosta velika ali ako si ozbiljan kupac prvo si pogledaj i torpeda 75 pa si sam usporedi neke stvari.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tu blizu mene u V.Pisnici imaju slični 2 komada možda je jedan isti ali ljudi su prezadovoljni sa njima,imaju samo razliku neku u mjenjaču valjda radi godine proizvodnje,eh sad normalno dolazi do skupoče dijelova ali ipak je to švabo
 

Najnoviji postovi

Na vrh