• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr 1322H

  • Temu pokrenuo Janki
  • Datum prvog posta
J

Janki

Guest
1322 H kakvi su to radnica,koje su njihove mane.ako imate kakve slike da ih mozemo vidjeti,jer njih jedino ovde nema.Janki
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Janki kaže:
1322 H kakvi su to radnica,koje su njihove mane.ako imate kakve slike da ih mozemo vidjeti,jer njih jedino ovde nema.Janki
Mi smo ga nekad imali, to je jako dobar kombajn.
 
J

Janki

Guest
Gdje se mogu nabaviti dijelovi za njega,meni trebaju one spojnice na polu osovinama,i senzor koji mjeri povrsinu hektara uradjeni.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
jenan čovjek kod mene imo je nekog DF-a, a sad neznam točno jel 1322...imo je isto to što mjeri...pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi...poludiš u kombaju...
 
F

fliegl

Guest
dobar kombajn ima jak hidromotor brz o kukuruzi ,a i u pšenici
 

Najnoviji postovi

Na vrh