• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr 34.80

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Ma to za stelanje okretaja bubnja znam..tak sam ga i štelal za psenicu, al hocu si popraviti to ak je vec motoric ispravan.. a nije velika cijena, 150 kn kod hitnera za izradu drugog.. e sad pošto sam trenutno u remontu hedera za kukuruz zanima me jos jel trebam blinde slamotresa, pošto jedni vele treba, drugi pak vele ne treba..sad ga jebat..ja ih uglavnom nemam

Poslano sa mog PE-TL10 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Naravno da trebaju, stavis ih i nema skidanja. Kukuruz razbije biter kako nebi i one limice na prvoj kaskadi.
 

StefanFahr

Novi član
Tu od
23 Pro 2017
Poruka
2
Pozz druze vidim da trazis knjige kombjna deutz fahr 34.80 imam isti takav kombajn 92 godiste i imam dvije knjige jedna je katalog djelova druga prirucnik upotrebe mogu ti iskopirati i poslati ukoliko ti josh uvek trebaju
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Pozz druze vidim da trazis knjige kombjna deutz fahr 34.80 imam isti takav kombajn 92 godiste i imam dvije knjige jedna je katalog djelova druga prirucnik upotrebe mogu ti iskopirati i poslati ukoliko ti josh uvek trebaju
Ej..pozdrav nisam bio vec duze vrijeme na forumu i sad citam ovo..e katalog dijelova sam nabavil..i jako puno mi je pomogao..a prirucnika nemam..al bi ga htio nabaviti..otkud si..mozes napisati mi u inbox i broj pa te zvrcnem

Poslano sa mog PE-TL10 koristeći Tapatalk
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Evo nedavno vidio ovo na fejsu
f156bb386ce39f876f442ea062d815dd.jpg


Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Situacija je ovakva.. Pošto kad sam kupio kombajn,na njemu nije bilo elektromagneta na remenicama za ukopčavanje sječke.. I nađem ja slučajno prije 2, 3 mjeseca taj komplet elektromagnet novi sa remenicama.. Dam 1000 eura kupim ja to i namontiram ja gore..isprobam..radi ko singerica.. Odem neki dan vršit ječam.. Upalim sječku super radi.. Prezadovoljan.. I jučer slučajno probam upalit kad ono neće.. Tj elektromagnet se aktivira.. Ali ko da je zavaren za osovinu na kojoj se nalazi.. Kao da je zacvikal ležaj na njemu..koga god pitam.. Svima prvi glas.. Nikad čuli za tako nešto.. Pa da pitam i tu jel imao tko zakav slučaj i što mi je činiti?
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Pozdrav svima
Tjekom kombajniranja mi se počelo grijat ulje od hidraulike
Tj..negdje se blokira protok ulja kad se koristi hidraulika,
Nebitno koristim li spuštanje ili dizanje hedera, ubrzavanje varijatora, ili skupljanje ili širenje raketa..
Npr kad više puta stisnem dizanje ili spuštanje, tada se odjedanput oslobodi protok ulja i kombajn tada radi normalno, tako radi i s varijatorom i sa sakupljanjem raketa..jel to neki ventil na razvodniku zacvika ili je u pitanju nešto drugo..jel se tko susreo s takvim kvarom? Napominjem da tada i volan šteka kad šteka i sve ostalo..ako je elektroventil u kvaru..kojom metodom utvrditi koji? Pumpa je pretpostavljam ispravna pošto diže kukuruzni adapter na ler gasu bez problema.
Kombajn je M34.80 90.g. nije hidromat..samo jedna pumpa hidraulike
 

Najnoviji postovi

Na vrh