• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr 36.10

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
166
Prevelika tezina na njima?
Nejednako potrosena lijeva i desna strana
Prebrzo se tjera
Mozda ima preveliki luft tu de je mesing piksa
Kak dugo imate kombajn,jel se to kvari od nedavno ili vec duze,neke pojedinosti da cujemo
 

dodomodo

Novi član
Tu od
1 Kol 2023
Poruka
4
Proljetos sve novo prepakovano ladja vadita van povarena di je bila napukla seleni novi cahure lezaji pogonska osovina nova i opet se desava ,malo malo pukne desna pa lijeva strana
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,918
Pošto si naveo da je lađa povarena,jesi li možda "pojačavao" dijelove lađe? Mislim dodavao pojačanja u " vidu" vinkla,flaha?
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Isti problem smo i mi imali sve dok nismo bacili nagibnu lađu i stavili normalnu.
Poslije tog nije više nikad puklo, evo 3 sezona bez problema
 

dodomodo

Novi član
Tu od
1 Kol 2023
Poruka
4
Dali imas koju sliku od te normalne ladje jer se i tu ladja mijenjala prije par god
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Nemam slika, samo ti mogu reci da je duplo lakša od ove nagibne.
Mozeš ispod kombajna vidjet kakva je...
I provjeriti ruke koje pokreću lađu, moraju bit jednake dužine jer inače se lađa ne kreće pravilno pa možda zbog tog dolazi do pucanja
 

Rus3610

Novi član
Tu od
25 Sij 2024
Poruka
8
Z
Razlog zasto pucaju ruke od ladje i sabirne
View attachment 63262
Ista stvar bila kod mene izbacio HC-sistem i ubacio sve obicno znaci obicna sabirna i obicno korito sita i samo mazi i vozi bez brige i pameti a do tada samo problemi dobro je to sve dok je novo i dok je odrzavan kombajn kak se spada ali svaka skola se placa znam da iduci kombajn bude sa obicnom lađom bez ikakvih nakretanja i ostalih stvari...
 

Najnoviji postovi

Na vrh