• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr 6.10

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Pozdrav forumaši.

Zagledao sam se u ovaj traktor jer su mi sredstva ograničena pa nove ne mogu gledati. Trebam traktor prvenstveno za malčer čekičar i frezu. A i da me služi za sve ostalo na imanju. Malčer koji bude na njemu trebao bi biti za malčiranje svega do cca 8-10 cm debljine. Kakava su Vaša iskustva sa ovom mašinom ako ju netko ima općenito? Dijelovi, kvarovi, mane i ostalo? Uz njega mi je zapeo za oko još jedan SAME antares II 130 pa ako mimožete malo pomoći jer nisam baš doma kad su traktori u pitanju.
Hvala unaprijed svima na savjetima.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Na kraju sam kupio agrotron Mk2 6.00S 95 konja. Noviji i kretniji traktor od onoga koji sam gledao. Ako mi tko može reći iskustva sa ovom serijom?


20647
 

David 2000

Novi član
Tu od
27 Stu 2021
Poruka
1
Pozdrav misljene za ovaj traktor kakav je za odrzavanje na sta treba paziti pri kupovini ako moze pomoć.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
I mene zanimaju iskustva?

Isto sam u kupnji traktora DF od 90-120KS ?

Sto znači S oznaka u 6.00 S ?
 
Na vrh