• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr 72-06 synchone

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Deutz Fahr 72-06 synchrone

Pozdrav ekipa.

Što mi možete reći o ovom traktoru, znači zanima me opčenito sve o njemu, na internetu nemogu ništa naći?

Vlasnik kaže da je ˝84 g., 6300rs, kabina, prednja vuča, gume polovično dobre ima ga kod sebe već godinama i kupio ga je od prvog vlasnika u Njemačkoj...traži 60tkn.

Hvala.
 
Posljednje uređivanje:

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Molio bih te da obrazložiš svoju tvrdnju...što znaš o tom tipu traktora? Šta treba gledati kod kupovine, gdje je najosjetljiviji i tako to?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Hmm, najosjetljiviji moze biti kod hidraulike(poskakuje) a to mozes jedino znat ako ju dovoljno opteretis, isprobati mjenjac pod nekim opterecenjem (uzbrdica-nizbrdica) da slucajno ne izbacuje iz brzine, na prednjem pogonu viditi dal kotace ne stoje ni malo ukoso, isprobati prednji pogon kako uklj/isklj. Isprobati kocnice i vidjeti dal dobosi nemaju lufta....Dosta su na cijeni tako da za takve novce mora biti tip top ispravan..

Povezi se nekim dilerom pa da ti uveze nesto takvo izvana povoljnije.

I ja sam kupovao takvi traktor pa uzeo D7006 kasnije TD7506 a sad imam D7207 te ovaj zadnji svakako za preporucit jer ima puno bolju kabinu i jos neke dodatke..

A sad skuzio kojeg gledas, onog iz Petrinje
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh