• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agrokid

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Evo jedne zanimljive teme, dali mi netko može reći nešto malo više o ovim malim traktorima, ja bi ga koristio za rad u voćnjaku ( frezanje, košnja trave špricanje itd...) pa bi mi svaka informacija doro došla.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Evo jedne zanimljive teme, dali mi netko može reći nešto malo više o ovim malim traktorima, ja bi ga koristio za rad u voćnjaku ( frezanje, košnja trave špricanje itd...) pa bi mi svaka informacija doro došla.


to ti je potpuno isto ko i Landini Mistral ili lamborgini r1 ili same solaris itd... ima ih brdo traktori su potpuno isti razlike su u motorima netko stavlja micubiši turbo a netko janmar mislim da je mistral 55 isto janmar turbo...
simpaticni okretni lagani traktori ako uzimaš uzmi sto jacega jer ima puno dodatne opreme i onaj sa 35ks ne moze sve to opsluzivati još ako je kabina i klima ostalo ti je razlika samo u boji i cjeni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
pa cijene su tu negdje za agro kid 24 000 s PDV-on
landini 27 000
solaris 26 000
a lamborghini i huriman nisam još dobio ponude al predpostavljam da su cijene vrlo slične ovime , svi traženi traktori su 40-50 KS
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
pa cijene su tu negdje za agro kid 24 000 s PDV-on
landini 27 000
solaris 26 000
a lamborghini i huriman nisam još dobio ponude al predpostavljam da su cijene vrlo slične ovime , svi traženi traktori su 40-50 KS

cjene bez kabine ili sa kabinom klima? oprema?
za Hurlimanna ne budes dobia nikakav posyen odgovor jer je
Trgo-gea u blokadi a svi drugi su dilali traktore preko njih
sto se tice Lamborginia Agro-klas mi se cini OK
Zapamti da to nije pravi vinogradsrski-vocarski traktor ali moze posluziti
 
Posljednje uređivanje:

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
za opremu neznam sad točno na pamet morat ću vidit kad dođem doma, na poslu sam, samo znam da je agrokid 230 s kabinom i klimom 24 000 E
a tko je uvoznik hurlimana,
meni ne treba voćarski traktor onaj uski jer će mi redovi bit 5x5 tako da ce moć prolazit
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
za opremu neznam sad točno na pamet morat ću vidit kad dođem doma, na poslu sam, samo znam da je agrokid 230 s kabinom i klimom 24 000 E
a tko je uvoznik hurlimana,
meni ne treba voćarski traktor onaj uski jer će mi redovi bit 5x5 tako da ce moć prolazit

Luka-Topmax i AM-Grupa ali svi oni su prodavali Hurlimane preko Trgo-ge-e koliko sam doznao trgo-gea je u velikim problemima i nemoze ili jako tesko moze uvesti traktore čak je nekim ljudima pokupila predujam a traktor još nije stiga....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zastupnik za hurlimanna je sada trisa d.o.o. oni ujedno imaju i lindnere.
Rođak mi ima dosta velik nasad jabuka neznam kolko točno,i veli da žali šta si nije uzeo traktor cca 80ks sa prednjom hidraulikom i kardanom,jer bi onda radio dva posla odjednom. Napred bi malčirao ili kosio travu,a odozada bi prskao. Tako da ako imaš dosta velik vočnjak dobro bi ti to došlo.
 
Na vrh