• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agroplus 310

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Pozdrav svima, pošto ste vi svi bolje upoznati s ovim traktorima pa imam par pitanja oko ovog traktora

- jel to traktor za veće radove ili manje
- do koje je max povrsine zemlje za obradu

pošto se namjeravam bavit uzgojem lješnjaka i imao bi sve skupa oho 5 ha, pa možda je ovo preveliki izbor traktora
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To ti je traktorič sa 3cilindra 62ks i za tih tvojih 5ha je više nego odličan
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
mislio sam ja i manjeg, AGROKID 230, ali mi nebi bio dovoljan za usisavač, pa da onda nakon 6-7 god nebi trebao kupovat jačeg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
agrokid je po meni igračka i on bi ti bio dobar za košenje dvorišta a ne za neke malo teže poslove kao da recimo nosi špricu ili tera malčer,agroplus bi ti bio idealan za to
 

Najnoviji postovi

Na vrh