• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr agrotron 105

Maric

Novi član
Tu od
3 Ožu 2016
Poruka
5
Imam problema s mjenjacem..pojavljuju se greske 14 i 64..dal netko zna o cemu se radi..hvala..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ti si tu iz okolice Zg?
A kaj se zezas nazovi u Poljonovu ili u Agrariu mozes cak i pitaj servisera,ovak dok se tu odgonetne vec bu i sezona zavrsila..
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Pronasao sam u workshop manualu za te traktore. Postavio sam i naslovnu stranicu!
 

Bobimkd

Novi član
Tu od
30 Tra 2020
Poruka
1
Zdravo imam problem sa deutz agrotron 110. Pokazuje mi gresku 47 dali je neko imao slican problem
 

fuxgo86

Novi član
Tu od
19 Lis 2021
Poruka
3
pozdrav,nov sam na forumu.vec par meseci pratim i čitam ali nikad da se učlanim.vidim da ima dobre teme i ima nade da se nađe zajednicko resenje za kvarove utiske. :)
trenutno posedujem Belarusa 82.1 koji smo jos 99te kupili novog,a prodao s 892. pa zelim uzeti Agrotron 105-u od priljatelja,i ima sitni problem da menjačem koji njemu nije bio problem.
Da objasnim kvar,on ima 4 mehanicke brzine i deli se elektronski na L M H. i kad se krece u nevezano kojoj brzini iz L i salta u M nista se ne promeni,a dalje kad se salta u H o da cimne i primeti se razlika.a kada se salta prema dole iz H u M radi perfektno i tako u L isto. Rikverc ima samo fixne 4mehanicke br,ine ide sve ok.
e sad ovo me kopka dali je tu prljave kanali i oko elektro ventila ili moze da bude kvar lamelice? neizbacuje nijedan kvar na ekranu.zelim kupiti od njega,povoljno daje zbog ovog kvara. svako misljenje dobro dosao.
 

Agrotron105

Novi član
Tu od
24 Ožu 2022
Poruka
3
Imam problem sa gasom na agrotronu 105, naime sa ručnim gasom ne mogu podesiti gas između lera i 1500 okretaja, zna li netko u cem je problem?
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Ako je gas na sajlu pogledaj stanje sajle.

Dal je traktor MK2 ili MK3 ?

Mislim da MK1 i MK2 imaju mehanički regulator, a MK3 elektronski.

Ako je MK1 ili MK2 onda postoji mogućnost da je problem u sajli.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
Nama je se dešavalo da jedan period da se znao gasiti zbog premalog gasa ili je dolazio do 1500-1600 okretaja pa smo ga uspili stabilizirati sa sajlom i ručkom za gas od kosilice i tako je radio malo manje do godinu dana dok se regulator gasa nije razletio,digao je okretaje preko 2500 jedva ga uspio ugasiti
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Jeste popravljali stari regulator ili kupili novi ?

Dali ste se raspitivali koliko okvirno košta novi ? Dobio sam informaciju da su papreno skupi....
 

Najnoviji postovi

Na vrh