• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr agrotron 4,85S

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Planiram kupit traktor iz naslova, pa me zanima ako ima tko iskustva sa tim traktorom, i kakva su vam iskustva. Traktor je 96 godište, 7300 sati, prodaje se zajedno sa prednjim utovarivačem, ima dosta loše gume te vlasnik pita 123 000kn, za navedeni traktor.. Naravno ja ću pokušat spustit cijenu koliko je moguce, te me zanima vaša iskustva sa spuštanjem cijene... Traktor možete pogledati na našem poznatom oglasniku oglas broj : 14085268

LP
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nebi ja polovnog agrotrona zbog te njihove elektronike....da je novi onda da!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ja radije agrotrona nego ove druge vise neznam ni kako se zovu navodno je jos jedini svabo ostao agtron
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Imaju problema sa elktornikom?
KAze gazda da ga je uvoz njemacka.. te da je on drugi vlasnik...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pa dx se vise nije proizvodil kad su ovi izasli ili se varam
svi noviji traktori vecinom imaju neku tipu elektronike a to ti se odnoi da kad npr ores onda kuruznica scupa zicu ili tek toliko malo nategne da licna pukne a guma ostane cijela no svremenom se naucis I napravis neku zastitu dolje
I da mu nisu ovo malo presiroke prve gume u odnosu na zadnje
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Gazdu tog traktora poznajem,i trgovao sam s njim,po meni korektan čovjek s dobrom robom,čak je i meni nudio taj traktor,kao da je potpuno ispravan, ali ja se nisam usudio to kupovati... Kolegi je na Agrotronu od 120ks otišao mjenjač,popravak je trajao 5 mjeseci,i koštao više od 90 000kn,pa ga je htio prodati,ali su mu majstori rekli da ga to čeka na svakom traktoru starom dvadesetak godina... Možda će ovaj ići još dugo,ali ako stane, koštat će...
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Gazdu tog traktora poznajem,i trgovao sam s njim,po meni korektan čovjek s dobrom robom,čak je i meni nudio taj traktor,kao da je potpuno ispravan, ali ja se nisam usudio to kupovati... Kolegi je na Agrotronu od 120ks otišao mjenjač,popravak je trajao 5 mjeseci,i koštao više od 90 000kn,pa ga je htio prodati,ali su mu majstori rekli da ga to čeka na svakom traktoru starom dvadesetak godina... Možda će ovaj ići još dugo,ali ako stane, koštat će...

A da sve je to kocka, da se razbije i da je kvar kao što si rekao 90 000kn, bolje onda novog kupit, makar ni s novima nisi više siguran... Zvao sam ga neki dan i reko mi je da je kod njega mj. dana, makar znan da je više, te da je s njim izorao 25 jutara zemlje.. Pitam ga zašto prodaje reko je da on uvozi iz njemačeke i prodaje, te da ima dosta zadovoljnih kupaca (nisam znao da je prekupac),te me pito od kuda zovem , reko iz istre- Pazin i sva okolna mjesta je znao, kaže prodo sam u istru dosta mehanizacije... DAje on koju garanciju na to znaš možda? Rekao si da si trgovao s njim, da se spustit cijena?
Zašto se nisi usudio kupit taj tr?

Hvala na svim inf...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma da,ni novi nisu neka sreća, a kamoli izrabljeni polovnjaci... On uvozi traktore i mehanizaciju, i radi s time jer obrađuje dosta zemlje, i tovi svinje,a tog Agrotrona ima jedno tri mjeseca koliko ja znam... Njega puno ljudi zna,isto je znao ljude i sela iz mog kraja,makar je 100km od mene,prodao je kombajn mom kolegi, i još hrpu strojeva po okolnim selima. Garancija ide na riječ,znam da je jednom čovjeku zamijenio rotodrljaču koju mu je prodao,i koja se pokvarila, a i meni je rekao da neka obavezno zovem ako se išta dogodi,ali ja nisam imao zamjerki... Ljudi su općenito zadovoljni,a i svaki stroj se može isprobat. Kod cijene je dosta tvrd, ali više manje-je realan, a i ja se ne pogađam previše ako mi se nešto dopadne. Nisam uzeo Agrotrona jer je to meni prestaro,jer se bojim tih kvarova,a i za mene postoji samo jedna marka traktora,ali mi je u razgovoru ponudio taj traktor i zvao me da ga dođem isprobat,jer sam u to vrijeme ja kupovao sebi...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja poznajem tog čovjeka, Zlatko se zove, često sam kod njega kad sam u prolazu, odem pogledati kaj ima...uvjek ima uredne strojeve. Znam za nekoliko forumaša koji su tržili s njim i od svakoga sam čuo da niej bilo problema.
Kaj se tiće ovog gore spomenutog traktora, ima ga več dugo, bil sam u tom traktoru, no nisam ga probal voziti tak da nemogu suditi. osim kaj su mu gume za mjenjati, možda nema nikakvih skrivenih mana.
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Pronašao sam na oglasniku ješ jedan DF agrotron 4.85.. isto sa prednjim utovarivačem za nešto manju cijenu, te sa 4000 radnih sati.. KAko mogu znat da su radni sati točni.. Broj oglasa :11635255 zapeo san za te dajce ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja bi prije rekao da nema te sate nego da ima. Garant su vratili sat.

Onaj što si neki dan špstavio ima realnije sate od ovog sad, a isto su godište.
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
onaj agrotron od neki dan je kod tog čovjeka negdje od 7-8mj prošle god. ja sam kod njega kupio plug u 10mj. pa je rekao da je prije dva mjeseca dovezao traktor i neke strojeve. Koliko sam vidio uživo traktor, u dobrom je stanju nije uništen ni izhaban, a čovjek uvozi samo dobre strojeve. Pričao sam s nekim ljudima što su od njega kupili strojeve nitko nema pritužbi. A on doveze strojeve i radi s njima dok ih neproda.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel si ti kupio Rabe plug kod njega, onaj što je imao luft, bilo je potrebno dati jednu novu piksu napraviti tamo negdje iza okretnice?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pronašao sam na oglasniku ješ jedan DF agrotron 4.85.. isto sa prednjim utovarivačem za nešto manju cijenu, te sa 4000 radnih sati.. KAko mogu znat da su radni sati točni.. Broj oglasa :11635255 zapeo san za te dajce ;)

Po meni su obadva traktora sa satima tu negdje,ovome što piše na brojaču ne treba vjerovati... Gume su za mijenjanje što je još oko 2000e troška minimalno...
Dal su sati točni to ni bog ne zna,može se okvirno vidjeti po nekim sitnicama... Inače su ti Agrotroni udobni za raditi,kabina je milina,pregršt brzina na izbor, solidna potrošnja... Konačan izbor je uvijek na tebi...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
da taj, da piksu je trebalo napravit i crtalo jedno je falilo

I koliko si ga platio nakraju??
Zadovoljan si, dobro plug ore?

Ja sam to gledao kod njega, ali predugo smo razmišljali...tak da znam za tu piksu.
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
14000kn i dovezao mi ga je doma.
zadovoljan sam, odlično ore plug i nije težak za vuč.
mi smo bili gledat još par plugova, pa smo usput svratili i kod njega svidio mi se je i brzo smo se dogovorili, imao je nove lemeše, a nije bila velika cijena u pitanju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Platio si ga isto koliko je i meni rekao. Znam u kakvom je stanju bio plug, meni je rekao 1800€ ali da čemo se dogovoriti ak sam siguran kupac...znači, možda bi ga i pustio još 100€
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Pozdrav svima,

evo u nedjelju idem pogledat ovaj deutz fahr agrotron 4.85 (69 god.) 7300h, te još tri traktora, agrotrona 106 (97 god.) 7400h, agroplusa 85 (99 god.) 4890h, lamborghini sprint 674-70 (99 god.) 3600h.
Pa bi Vas zamolio da mi date neke upute na što da obratim pozornost, koje djelove da pogledam i tako to, koji savijet dobro dođe..

Hvala :)
 
Na vrh