• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

deutz fahr M 35 80

Strikan

Novi član
Tu od
25 Velj 2019
Poruka
20
Eto mladi gazda kupio kombajn i to DF M3580 86 godina 4,80 žitni heder i 4 reda kukuruzni i sad molim one koji imaju da objave ovdije na forumu katalog rezervnih dijelova za navedeni kombajn i nekakav priručnik od njega jer ja imam priručnik za kombajn ali na francuskom ali se slabo snalazim sa njime pa mi treba njemački ako neko ima............... Unaprijed hvala.................
Dal imas kakav priručnik za 3580
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
za ZJ-a ako ti prebrzo otvara roru za kipanje ugradi na hidraulicki klip od kipe tamo se se gumeno crijevo spaja sa hid cilindrom malu prigusnicu.na 1322 rupica treba biti manje od milimetar(uzmes bakra i izrezes krug da staje u taj dio gdie sarafis crijevo i piknes rupicu).
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ja sam imao taj problem na 1322 ,a mislim da je tako i na 3580.tvornicki bude takva bakrena plocica sa rupicom da smanji protok ulja
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
za ZLATKA taj senzor iza sita pokaziva rasip,probajte sa cavlom malo cvrkat po njemu a netko neka gleda na satu dali se pomice
 

Strikan

Novi član
Tu od
25 Velj 2019
Poruka
20
Eto mladi gazda kupio kombajn i to DF M3580 86 godina 4,80 žitni heder i 4 reda kukuruzni i sad molim one koji imaju da objave ovdije na forumu katalog rezervnih dijelova za navedeni kombajn i nekakav priručnik od njega jer ja imam priručnik za kombajn ali na francuskom ali se slabo snalazim sa njime pa mi treba njemački ako neko ima............... Unaprijed hvala.................
Kako bi mi mogao poslat prirucnik za 3589
 

Šomi31

Novi član
Tu od
23 Lip 2022
Poruka
1
Pozdrav, kupio sam nedavno Deutz Fahr 35.80 HTS . Kazaljka goriva mi krivo pokazuje stanje u spremniku ima li tko kako rješenje?:unsure: IMG_20220620_120005.jpg Da li mi može netko objasniti čemu služe ove tipke sa slika, hvala unaprijed!!:ppozdrav:
 

Milannn

Član
Tu od
24 Ožu 2021
Poruka
47
Izvinjavam se nisam ranije vidio poruku. Kazaljka za gorivo moze biti pokvarena iz vise razloga:eek:sigurac, prekid kabla sto je u vecini situacija, pokvaren sat i pokvaren plovak. Trebalo bi sve to ispitati, a ako nisi strucan auto elektricar ce vjerovatno jeftino otkloniti kvar.
Te tipke su ti senzori obrtaja, imas za slamotrese, povratnu masu i spiralu. Kad padnu obrtaji ispod zadanih upali se lampica pored i pocne svirati zujalica pored sjedista. To podesavas tako sto upalis vrsalicu i heder te radis pod punim gasom, kao da vrsis. Sa potenciometrima se igras da budu na granici paljenja, ako padnu obrtaji da sto prije pocnu sviratu. Ako u otkosu pocnu svi malo svirati samo ih jos dostelaj, jer u otkosu padnu obrtaji jer ima opterecenje. Ako ti je jos nesto buni reci.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh