• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Tvornica u Županji, u Hrvatskoj, se bavi proizvodnjom žetvenih kombajna i koristi visoko specijaliziranu radnu snagu.
Nedavno su izvršena značajna ulaganja u postrojenja, počevši od linije kataforetskog lakiranja, do pogonskih uređaja za rezanje laserom te do optimiziranja procesa zavarivanja. Ta ulaganja, potpomognuta uvođenjem novih kriterija organizacije rada i novog upravljanja logistikom, temelj su velikog porasta kojeg proizvodnja ove tvornice registrira svake godine, a koji se pridružuje isto tako značajnom povećanju produktivnosti.






 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ove godine negdje u 3 mjesecu sam prolazio kroz županju,i sa autoputa se vidi ta tvornica i vide se kombajni vani poredani jedan kraj drugoga i to sve ovi novi serije 6
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Da, od trgovina. A ni to nema veze jel trgovina ili nije...glavno da ja nabavim dio koji mi treba:s::icon_rolleyes:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Probaj se raspitat u Poljo-novi,oni su zasputonici za DF,imaju traktore a možda nabavljaju i neke djelove za kombajne,treba ih pitat.
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Probaj se raspitat u Poljo-novi,oni su zasputonici za DF,imaju traktore a možda nabavljaju i neke djelove za kombajne,treba ih pitat.

na njihovoj stranici piše da imaju i dijelove za DF kombajne. Budem jih kontaktiral. Hvala i tebi
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Tvornica u Županji, u Hrvatskoj, se bavi proizvodnjom žetvenih kombajna i koristi visoko specijaliziranu radnu snagu.
Nedavno su izvršena značajna ulaganja u postrojenja, počevši od linije kataforetskog lakiranja, do pogonskih uređaja za rezanje laserom te do optimiziranja procesa zavarivanja. Ta ulaganja, potpomognuta uvođenjem novih kriterija organizacije rada i novog upravljanja logistikom, temelj su velikog porasta kojeg proizvodnja ove tvornice registrira svake godine, a koji se pridružuje isto tako značajnom povećanju produktivnosti.


Ovog proljeća, na putu za Đakovo, Osijek sam vidio tu halu u kojoj su posloženi ti kombajni, i pitah se što je to??
Nitko nije znao...
A u hali pedesetak makina, alaaaa!

Dakle, čime se ta firma bavi??
Oni uvoze kombajne pa ih remontiraju ili??
Nek mi neko obajsni u čemu je štos...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kako nisi cuo da se u zupanji rade ti kombajni i izvoze u EU
bilo je ove god to i na TV-u
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
jutros idem iz noćne i vidim kod covjeka u dvoristu novog akose ne varam 6060 hts,stvarno mrcina od stroja!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
jutros idem iz noćne i vidim kod covjeka u dvoristu novog akose ne varam 6060 hts,stvarno mrcina od stroja!

Jel možda kod Ačaja u Gornjoj Gračenici?
 
L

Liktin-Preseka

Guest
Ja sam jedan od njihovih kooperanata. Proizvodimo oko 350 razičitih dijelova. Od gumenih do metalnih.
 
L

Liktin-Preseka

Guest
Ako nije tajna reci koje dijelove, i jel proizvodite za starije df ista?

Nije tajna, zašto bi bila. Sve gumene dijelove koje ima od selena, spojki, manžeta. o-ringa, gume tresilice, a od metalnih dijelova vanjsko oplošje, sve stepenice i podeste, ograde i dosta unutrašnjih dijelova. A za starije tipove imam sve isto ko i za nove, a mogu ti napraviti i po uzorku ili prema osobnoj želji :).
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Neznma jel prikladna tema, ali trazim blinde za bubanj za df 1300, 1302,1322 ili 3580 ako ima netko rabljene za prodat, i pogonski lancanik 22zuba za uvlacno grlo... Neka mi javi. Iznenada se posusilo iz supe.... Hitno je hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh