• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Imam roto kosu deutz fahr (širina 185cm) napukao mi je zadnji disk (kružno) i prijatelj mi ga je povario, ali on sad nije izbalansiran, pa jako vibrira, bojim se da bi mogao otići ležaj. Zanima me dali bi netko mogao izbalansirati taj disk, jel postoji neko drugo rješenje, il je jedino rješenje kupiti novi disk?
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
ali nemože ga se izbalansirat utezima, kao gumu na autu, po mom mišljenju bi njega trebalo nečim pritisnut, jer on je neravan (izvitoperen) ako me razumijete
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ali nemože ga se izbalansirat utezima, kao gumu na autu, po mom mišljenju bi njega trebalo nečim pritisnut, jer on je neravan (izvitoperen) ako me razumijete

misliš felgu na autu ako je gornji može se navariš limove da dobije težinu izbušiš rupu da izgubiš ako je donji nemoj puno dizati kosu i bit će ok .
 

Najnoviji postovi

Na vrh