• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahreri - par pitanja :-)

B

Bobo

Guest
Zmaj nema ni te opruge, a kamo li sat koji pokazuje napetost doticnih ;)
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Kod mene prvi da to radi i neam pojma sta i kako pokazuje, nit znam di mora bit kad vrsim, pretpostavljam u sredini skale al opet cemu...
 
M

mladen

Guest
stevo taj sat ti pomaze kad vrses soju jer kosis nisko i nekad adapter dodje u dodir sa zemljom kada dodje u dodir opruga se rastereti i sat ti pokazuje to jest znas kada adapter klizi po zemlji .
kazalka mora bit na sredi a to stelujues sa onim sarafima sa inbus glavom to jest onaj stift ti mora bit u sredini onog proreza iznad opruge.
naprimer ja uvjek te opruge moram stelovat kada mjenjam adaptere jer nisu iste tezine pa i oprugu jednako ne sabijaju.
te ti opruge puno znace jer kada naizes na neku neravninu na njivi malo brze adapter odradi gore dole to jest opruge ga amortizuju
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
E ovo je super pojasnjeno, svaka cast. Znaci u svakoj kulturi kad vrsim naredim da bude na pola skale, bas cu i to pogledat kako radi sad dok se vrijeme unormali.

Hvala puno

Pozz
 
P

Poljodjelac

Guest
Dali mi netko može objasniti razlike između ovih kombajna
2385
2480
2680
2685
2780
ili ako netko ima koji da napiše karakteristike istog.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Poljodjelac kaže:
Dali mi netko može objasniti razlike između ovih kombajna
2385
2480
2680
2685
2780
ili ako netko ima koji da napiše karakteristike istog.
fali ti i 2580 al mislim da je razlika u motorima i veličini samo ostalo je približno sve slično
barem tak mislim ako je
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ima tu jako puno za prevesti,što te konkretno zanima u razlikama?
 

vplastika

Novi član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
3
Dobio sam zahtjev da nabavim ili napravim jedan dio za kombajn DF Topliner, ne znam čemu služi dio, cijeli je od plastike i na jednom dijelu je pohaban i izgleda da je nešto išlo preko njega. Pa molim informacije.
Dimenzije su 74x6,5x0,5 cm
Obrisan neispravan link.
Druga stvar je da me zanima da li je netko mijenjao elastičnu spojku na između motora i hydro pogona i šta je mijenjao, samo plastični dio ili kompletni dio kako se vidi na slici i katalogu?
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. [/URL
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
vplastika kaže:
Dobio sam zahtjev da nabavim ili napravim jedan dio za kombajn DF Topliner, ne znam čemu služi dio, cijeli je od plastike i na jednom dijelu je pohaban i izgleda da je nešto išlo preko njega. Pa molim informacije.
Dimenzije su 74x6,5x0,5 cm
Obrisan neispravan link.
To sam ja na svojim Toplinerima mjenjao, to su plastike koje se nalaze u grlu i po njima klize uvlačne letve. To mora biti izrađeno od tvrđeg materijala jer se brzo troši.
Druga stvar je da me zanima da li je netko mijenjao elastičnu spojku na između motora i hydro pogona i šta je mijenjao, samo plastični dio ili kompletni dio kako se vidi na slici i katalogu?
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. [/URL

Ovo nisam mjenjao, tak da nemam nikakvih iskustva.
 
K

kenzo

Guest
bok, imam ha fahru 1620 problem, neznam dal mi između sabirne ravni i gornjeg sita ide nekakva gumena zaštita il je samo otvoreno, molim da ak itko zna rjesit ovaj problem nek mi kaze!
 
Na vrh