• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz torpedo tx75 a euro

peter1995

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Poruka
8
Zdravo. Kupil nov traktor deutza torpedota tx 75a euro, crvene boje. Traktor za sada bas ide dobro. Ima nekih malih problema sa tesnjenjem i kočnico ali to čemo popraviti.
Zanima me vaše mnenje o ovim trakrorama i kako se ovdje nastavi kvačilo za mjenjač i kardan.
Ps: ima možda neko ovdje od ovog traktora upute za rad i katalog rezervnih djelova ?
 

Prilozi

  • IMG_20200714_065847.jpg
    IMG_20200714_065847.jpg
    64.6 KB · Pregleda: 44

peter1995

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Poruka
8
Pozdrav.....treba mi spas....
hitno mi treba upute za upotrebo ili možda katalog rezervnih djelova za traktor deutz torpedo tx75 euro

počela obnova ovog traktorja. treba reparirat motor i mjenjač, kvačilu, kočnice....bez kataloga neče biti ovo jednostavno.
upute za upotrebo mi trebajo, zbog jednih lampica koja su na armaturi i ne radiju i me zanima koju funkcijo imaju.

L.P. Peter
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
Imam ti radioničke upute. Na PP pošalji mail adresu.
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Pozdrav ljudi!
Imam problem i treba mi pomoć.
Posudio sam traktor od kolege da na brzinu dovezem drva iz šume, i kako to po običaju ide on se pokvari.
Uglavnom, problem je sa hidraulikom.
Dok je hladan radi sve super, nakon par kilometara otkaže servo na volanu i ne radi hidraulika, rezervoar od hidraulike je vruč do besvjesti.
Od kuda da krenem? Neugodno mi ga takvog vračat, moram to nekako rješiti jer traktor je bio ispravan dok sam ga uzeo...
Svaki savjet je dobrodošao...
Zaboravih napomenuti jednu sitnicu.. traktor je torpedo TX 75.. :)
Hvala!!
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Ok... Kolko ima tih filtera? Da ne preskočim kojeg. Negdje sam pročitao da ima ispod sjedala neki filter, moram skinuti sjedalo ili se može nekako do njega?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Reci vlasniku što se događa jer nije se filter zaštopao samo tako,odjednom.
A možda zna uzrok pa da ti uštedi vrijeme,da ne lunjaš bezveze.
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Rekao sam mu i ni on nema poima šta se moglo desiti.... promjenio sam filter i izgleda da bude sad ok, onaj filter ispod sjedala se doslovno raspao... sutra se budem probao malo duže voziti da vidim el sve ok.. ako se ne grije vračam ga i ne posuđivam više traktore od nikog....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
Da ručica od kipanja nije ostala u aktivnom položaju, ako je netko sjedio na desnom blatobranu pa je nehotice aktivirao!
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Da, ulje se je pregrijavalo, promjenio sam filter ispod sica i sad je u redu.
Filter je izgledao kao da nije nikad mjenjan, raspao mi se dok sam ga vadio van. Kaže vlasnik da nije ni znao za taj filter ispod sjedala, a traktor je kod njega skoro 15 godina... :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Rekoh ja da treba krenuti od filtera pa prema ventilima ako filteri ništ ne reše.
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Istina... Hvala na savjetu, iskreno filtere bi ja gledao zadnje, ne bi nikad pomislio da filter može raditi takva sranja..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh