• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

df s gusjenicama

Z

zrine892

Guest
e odakle ti slika??samo da nije tako nagnut prema naprijed bio bi zakon...
 
R

Ratarko

Guest
Nije nagnut prema naprijed .
Zadnje gume su mu veće i sa ripnama zbog bolje prohodnosti kroz blato .
Zanimljivo da im treba gusjeničar za vrševinu soje :idea:
 
Z

zrine892

Guest
jbg,,,,mokra sezona...pa u mojem kraju jos nije površena soja...
 
R

Ratarko

Guest
Kod nas ima samo jedan gazda koji nije izvršio dvije njivice soje ali sigurno je zaboravio na njih :lol:
Možda bi taj DF sa gusjenicama dobro i meni došao ali jednom u pet godina to stvarno zatreba .
 
R

Ratarko

Guest
A čuj ...danas sam vršio kukuruze i dobro bi mi došle te gusjenice .
Pola vrševine sam radio sa kombajnom nakoso ... stalno je išao kao pijana krava ...pravio je četiri traga guma a ne dva !
 
M

matija

Guest
evo kosta 15000 eura, df 3580 ,zahvat 4,2 m,godina 1990,5600 rs. inace kombajn je u francuskoj
 
Z

zrine892

Guest
a jbg...znam kako ti je to...imao sam ja takvih problema...a sjecam se da su 5 traktora kombajna izvlacili....
 
R

Ratarko

Guest
matija kaže:
evo kosta 15000 eura, df 3580 ,zahvat 4,2 m,godina 1990,5600 rs. inace kombajn je u francuskoj

Previše sati ali je 5.000 - 7.000 ispod cijene ... zbog sati ... pa tko voli ili treba neka izvoli .
 
Z

zrine892

Guest
za mene nije puno recimo koliko ja zemlje radim i par nešto ako bi isao uslužno...pa ako hoces malo bolje Durog dakovica...isto ces dobiti za te novce...
 
R

Ratarko

Guest
Đuro se ne može mjeriti sa DF kombajnom iako je ovaj sa 5 slamotresa a Đuro 6 .
Ovaj je bolji !
 
Z

zrine892

Guest
pa naravno da je bolji DF...prije bi njeha uzeo nego DD....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
@Ratarko:5000 - 6000 rh nije puno ako su original, svi ovi uvezeni kombajni oko 90-te god. imaju barem 7000 rh, samo što Francuzi (ili Njemci,...) stave novi sat 3 - 4 god prije nego će ga prodat. A naši prodavači kako skidaju radne sate.... :!: :!: :| .
Prije 5 god kupio sam TL 4065 sa 2100 rh, to je bio novi kombajn, u 5 g nije imo niti jedan kvar ( mjenjan je elevatorski lanac, uvlačni lanci), sad ima 4700 rh i radi kao singerica. Lani smo kupili TL 4075 sa 3100 rh i čini mi se da je puno više radio od ovog koji ima 4700 rh.
 
K

KRESO

Guest
Koliko bi ja mogao dobiti da prodajem sad svoj 3580 TS 91god ima negdje 3200 sati (tak piše) :scratch
 
M

matija

Guest
KRESO kaže:
Koliko bi ja mogao dobiti da prodajem sad svoj 3580 TS 91god ima negdje 3200 sati (tak piše) :scratch
mislim da bi mogao dobiti oko 30000 eura
 
R

Ratarko

Guest
Poznanik je ovoga ljeta kupio DF 3580 , 1988 godina od Debeljaka i platio ga je 28.500 € .
 

Najnoviji postovi

Na vrh