• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Diesel motor Fiat 80KS - 1000kn

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Prodajem diesel motor Fiat 8040.02, 4 cilindra, 81.5ks, 3455 cm3 bio je u ivecovom kamionu i radio odlično, na motoru je pumpa i dizne, imam i njegovu korpu i lamelu.

Meni je služio za rezervu ako mi rikne motor u Zastavi ali mi više netreba tj. samo mi zauzima mjesto, pa ako nekom treba za tamića, zastavu isl. ili ga hoće kalemiti na traktor nek se javi, cijena za forumaše 1000kn samo mi prilikom poziva napomenite da ste oglas vidjeli na forumu. Kontakt isključivo na 091-5431-831 ili na mail zdenko1981@yahoo.com.

Slike motora možete vidjeti na njuškalu broj oglasa 7519956
 

Najnoviji postovi

Na vrh