• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Dijelovi kultivatora

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Trazim par sitnica za kultivator za kukuruz ako ko ima ili zna nekog ko ima a da mu ne treba da se dogovorimo za to trazim selnu jednu i 3 ona grla na koje dolaze cijevi za umijetni!!
Mozete mi javit tu na pp ili na mob 091-1687986 099-7044018!!



 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Kolega, jel bi išlo gumeno crijevo umjesto te šelne? Sječam se da sam uvjek imao na staroj msk cijev od kultivatora s onim crnim fleksibilnim gore
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Bude se nesto skemijalo ako se ne nade orginalno jer oglas sam stavio ako ima ko kakvih dijelova da mu stoje da se dogovorimo jer jos nisam krenuo s remontom ako ne nadem nista do remonta onda cemo kemijat sta bi bilo bolje!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Ako trebaš tih guma, imam ti ja orginal kaj sam s cjevi s game skinuo. tanka i debela.. samo šelne nema...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Za selnu lako moze gume kad budem u Sisku se cujemo pa da se nademo da obavimo trgovinu!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Nema tu trgovine, dođi i vozi :D: mislim da imam 5 komada jednih i drugih..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Moze lock rijeseno!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh