• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

diskasta kosa za IMT 539

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dakle tema je nova , ako postoji a nisam je našao tražilicom eto posla za moderatore .
Strižna ispustila dušu , trebam preporuku za diskastu kosu koju može nositi i tjerati 539 .
Teren umjereno brdovit , gotovo ravan .
Koje širine , prizvođač itd.
Prizvođač mi je bitan , radi rezervnih dijelova .
Na kaj obratiti pažnju kod kupnje ?
Koliko kužim tematiku na svima su diskovi pogonjeni zupčanicima m da li je unutra ulje ili mast?
Da li ima kakvih odnosa u prijenosu , naime vrtio bi ju kardan na 540 okretaja . .



 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
DF od 135 cm ili ima turska kopija podmaziva se uljem a ako nije teren jako brdovit onda od 165 cm .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Ako je u pitanju diskasta onda moze pogoniti 165 cm bez greske, a ako je bubnjasta 135 mu je taman, sa 165 bubnjastom muku muci i u prijevozu i u radu..
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
165 diskasta je taman, ja imam SIP i zasad sam zadovoljan, nije puno radila, navodno je i BCS 404 dobra.
 

musto

Član
Tu od
10 Lis 2008
Poruka
38
Kuhn i Vicon nisu lose. Imam Kuhn 165 cm i zadovoljan sam, takodje nosim je sa IMT 539,
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
bcs 404 ti je kralj diskastih kosa,imt 539 i bcs ima da budes miran...

sad sve zavisi dali ju mozes naci jer ne prodaju se one bas tako lako ko god je ima cuva je i drzi za sebe,dijelova za njih ima i to je velika prednost....
 
Na vrh