• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dklar254

D

dklar254

Guest
ljep pozdrav! zovem se damir i živim u okolici vrbovca. imam malo seosko imanje.nemam nikakvih životinja sve što uzgajam je za prodaju. po struci sam mehaničar i radim u jednoj lokalnoj firmi poljoprivrednih strojeva i peći na drva. radim na održavanju. imam traktor 558 i dosta priključaka. pošto pratim imt teme več dosta dugo odlučio sam malo modernizirati svoj traktor(brum).sad neznam dali za to moram otvarati novu temu? Utrošio sam mnogo vremena u njega (nekoliko mjeseci) iako još nisam gotov. slika nemam al postavit ču ih čim smognem. znači sve komande su s desne strane iznad blatobrana, mjenjači hidraulik uključivanje kardana,nožne komande su kao na autu,hidraulični volan od starog eplle kombajna(čudan sistem al radi) pumpa volana pripasana od torpeda rezervoar hidraulika ručni rad 10 lit. kočnice mehaničke(nove) potpomognute s zračnim cilindrima kabina potpuno zatvorena i odvojena na gumenim nosačima(iako još nije završena)sad sljedi limarija.naravno polugeneralka prepiksiran sve mjenjano što se da zamjenit i nove gume zadnje. imam problema s zračnim ventilom nožne kočnice. ovaj šta ja imam je prebrz pa mi zblokira kotače prije nego stignem pustiti kočnicu!
 
D

dklar254

Guest
možda netko ima neki prijedlog? znam teško je bez slika!probat ču sutra stavit slike dok poslikam.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Damire i dobro nam došal!, odlično predstavljanje!., čitamo - pišemo se ...

., čekamo svakako slikice od tvoga izvorno - izvrsnoga traktora sa punooo izboljšanja!

., aj Bog! ...
 
Posljednje uređivanje:

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pozdrav i dobrodošao,i svaka čast na imt-u,što imate toliko volje za njega :partyman::partyman:
 
D

dklar254

Guest
ma vjeruj pazim oko svake preinake razmislim 100 puta pa ipak se desi pogreška zato takve stvari dugo traju
 
D

dklar254

Guest
riješio sam i problem s zračnim kočnicama danas ugradio neki ventil od nekog stroja pa če mali kočit kao lud bez upotrebe sile
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša......................:partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh