• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

DMB Slap 500 pumpa za vodu popravk

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
pumpa je do prije nekoliko dana radila normalno, nakon toga počela je puštat vodu promjenjena brtva poslije toga je radila nešto malo sad nemože nikako povući vodu dali je netko več imao ovakvih problema ili možda zna u čemu je problem hvala
Moras u nju naliti vodu da bi povukla.Nemoze sam da navuce.Trebao bi odvrnuti cep oznacen na slici i naliti u nju vodu da bi povukla.Znaci nalijes vodu zavrnes cep i tad palis.Mislim da se voda sipa u posudu oko cepa.

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,401
kod dmb ste menjali pakovanje za pumpu. koliko sam razumeo. jeste gledali kakvom je stanju kolo pumpe dal nije zajedeno.kolo [turbina ] unutrasnjim delom naleze na pakovanje i dihtuje. cesto pesak oslajfa ili ako se pali bez vode sto nesme osteti.ili niste dobro pakovanje namestili ili ostetili ili je pakovanje loseg kvaliteta. trazi sa keramickim prstenom. imam dmb vec 12 god i besprekorno radi i ko nov. desi se i kuciste da se pojede koje zatvara pumpu jer ga pesak i voda vremenom lizu. ali kod pumpi koje su bas mnogo radile. izvadis zaptivac kucista i samo temperaturnim silikonom ga namazes. smanji zazor izmedju i vuce dobro posle. mislim samo da ti je u vezi pakovanja koje ste menjali da je osteceno ili loseg kvaliteta

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
380
Molim vas dali netko zna gdje ima kupiti djelova za ovu vodenu pumpu slap? Treba mi prirubnica karburatora,jer ga nemogu zategnuti prirubnica je gumena pa se okreće lijevo desno karburator a samim i time vuče odmah zrak

Najnoviji postovi

Na vrh