• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dobar dan DUKS II

D

DUKS II

Guest
evo i mene na vašem forumu .
Inače se bavim uzgojem kunića Bečki plavi i sivi , Pomeranskih gušana plavi srcasti i kovani srcasti , pismonošima , karolinkama i kukmastim posavskim kokošima i to u bijeloj , zlatno smeđoj , crvenoj boji.

Za sva pitanja sam otvoren i želim pomoći SVIMA jer se sa uzgojem životinja bavim preko 15 godina

Što se tiče kunića ima jako lijepe rezultate , konačno sam se približio i osvojio šampijona na državnoj izložbi 2011 u Bjelovaru na što sam jako ponosan ,

I to je to za sada

Zbogom
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša..................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...
 
H

Hrvach

Guest
Ooo dobro došao!! Nisam znao da imaš kuniće, mislio sam da te samo inkubatori zanimaju :D Mislim da ćemo surađivati i trgovati :) Postavi neke slike svoje male farme.
 

Najnoviji postovi

Na vrh