• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dobra dusa

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav, imaš li sliku na komp ili stroj još nisi uslikao? jeli ti slika prevelika za avtar ili...
trči po sliku u garažu.... :lol:
 
B

branko

Guest
buban kaže:
trazi se dobra dusa da mi stavi sliku mog torpeda u avtar,ja ne znam,slika je u mojoj garazi
hvala

ne moze ti to nitko drugi napraviti jer nemoze mijenjati postavke u tvojem profilu , posalji mi sliku na mail ili ako imas koju drugu koju zelis staviti u avatar daj mi link na nju pa da ti je smanjim na dimenzije od avatara, onda odes u profil/postavke , profil, avatar i uplodas sliku i stisnes posalji i to je to
 
B

Bobo

Guest
alen28 kaže:
Buban ide preko PS 3 na net pa vjerojatno nema tu opciju... Pa bobo mu može staviti sliku u avatar ako mu je dostavi. Tak i tak stalno nekaj briše po mom profilu :rolfer:

Da imam sliku, mogu mu ju staviti bez problema...

Samo mi treba slika...
 
M

matija

Guest
Bobo kaže:
alen28 kaže:
Buban ide preko PS 3 na net pa vjerojatno nema tu opciju... Pa bobo mu može staviti sliku u avatar ako mu je dostavi. Tak i tak stalno nekaj briše po mom profilu :rolfer:

Da imam sliku, mogu mu ju staviti bez problema...

Samo mi treba slika...
kolko sam shvatio buban misli na ovu sliku Obrisan neispravan link.
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
matija kaže:
Bobo kaže:
alen28 kaže:
Buban ide preko PS 3 na net pa vjerojatno nema tu opciju... Pa bobo mu može staviti sliku u avatar ako mu je dostavi. Tak i tak stalno nekaj briše po mom profilu :rolfer:

Da imam sliku, mogu mu ju staviti bez problema...

Samo mi treba slika...
kolko sam shvatio buban misli na ovu sliku Obrisan neispravan link.
da bobo to je ta slika jel moz
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, a gdje točno je ta opcija u power pointu?

Jel ti misliš na Microsoft office pover point ili neki drugi program?

Help me!!!!!!!!!!!

Može li neka slika gdje je to točno?

Hvala unaprijed!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Alene, majstore, hvala ti.
Pa ja imam taj program na kompu stalno, a nisam opće znal da se to tu može napraviti.
Sad ču ja njega.!
 

Najnoviji postovi

Na vrh