• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dobro se dobrim vraća

indijanac

Novi član
Tu od
14 Kol 2016
Poruka
3
većina kao i ja je opterećena kreditom.To nas sprečava u ostvarivanju ideja.Ne znam da li postoji udruga uzgajivača 100% romanovskih ovaca.Trebalo bi je osnovati.100%romanovske su skupe pa bih želio da se pokrene lanac donacije.Svaki primatelj donacije morao bi istu količinu romanovskih ovaca donirati sljedećem primatelju donacije.Ako ne onda vratiti donaciju u janjićima puta dva.Pozivam uzgajivače 100% romanovskih da netko od njih bude PRVI donor.Dovoljno je 5 ovaca i ovan.Unaprijed se zahvaljujem.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ti bi to kao kak su nekada bile "Kase uzajamne pomoći !?"
 

indijanac

Novi član
Tu od
14 Kol 2016
Poruka
3
što je tu loše?To bi pokazalo da u ljudima još ima morala, poštenja i karaktera.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Shvacam tvoju ideju. Ali sam tvoj naziv "indijanac" meni osobno izgleda bas "indijanski" tak da moras od pocetka ozbiljno razmisljati o svojoj ideji i da te ljudi shvate ozbiljno a ne kao nekog padobranca ili indijanca.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nikaj od toga @indijanče ! Ovi ljudi su previše izigrani, prevareni i povrijeđeni da bi vjerovali čak i u nešto što bi dobro moglo biti. Puše se i na hladno već duže vrijeme na ovim prostorima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh