• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dobro većer svima

d@d@

Novi član
Tu od
11 Tra 2012
Poruka
6
Rekoše tamo da se moram predstavit, pa dakle da krenem.

Trebaju mi povremeno informacije, ponešto stočne hrane, nisam pravi poljoprivrednik, imam nešto sirotinje oko kuće tek tako da ne bude prazno. Nekad je bilo bolje, ali sad račune plaćam s činovničkom plaćom. Nisam u registru.

Živim u Turopolju već 20 godina, okušala sam se sa kozama, pilićima, nesilicama i sa kunićima ali nikad nisam dizala kredite i više mi se nije isplatilo igrat na malo, sad sam nekako složila objekte pa bi ponovo probala, ali više hobistički. Sva moja iskustva su jako zastarjela jer sam sve ugasila 2000.

Inače sam građevinac, imam prilično velikog sina koji bi si isto htio ulovit koji džeparac.

Pratim vas već 2. godine.

Svima lijep pozdrav i nadam se ugodnom druženju.:)

(zašto nema onog smajlića što nazdravlja kriglom, ja bi njega)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Svaka čast na predstavljanju,lijep pozdrav i dobrodošel na forum :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla.................:partyman::partyman:, si na ovog mislila..
122jdoi.gif
 

proart-ing

Novi član
Tu od
20 Pro 2011
Poruka
6
dobrodošao

Rekoše tamo da se moram predstavit, pa dakle da krenem.

Trebaju mi povremeno informacije, ponešto stočne hrane, nisam pravi poljoprivrednik, imam nešto sirotinje oko kuće tek tako da ne bude prazno. Nekad je bilo bolje, ali sad račune plaćam s činovničkom plaćom. Nisam u registru.

Živim u Turopolju već 20 godina, okušala sam se sa kozama, pilićima, nesilicama i sa kunićima ali nikad nisam dizala kredite i više mi se nije isplatilo igrat na malo, sad sam nekako složila objekte pa bi ponovo probala, ali više hobistički. Sva moja iskustva su jako zastarjela jer sam sve ugasila 2000.

Inače sam građevinac, imam prilično velikog sina koji bi si isto htio ulovit koji džeparac.

Pratim vas već 2. godine.

Svima lijep pozdrav i nadam se ugodnom druženju.:)

(zašto nema onog smajlića što nazdravlja kriglom, ja bi njega)

dobrodošao kolega građevinac
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ajd sad nam reci jesi li muško ili žensko jel pišeš u oba lica.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja stvarno ne kužim,,,,,dali im je to gušt,,,ili pak neznaju ča bi od bijesa..:roll::roll::roll:
 

d@d@

Novi član
Tu od
11 Tra 2012
Poruka
6
Hvala svima na pozdravima.

Žensko sam, iako sve više sumnjam u to.:weedman: , no dobro još mi ne rastu ni brkovi ni brada, ali moje prijateljice su me počele nazivat kad im muževa nema doma da im promjenim plinsku bocu, mislim da to nije baš laskavi kompliment.

Dada, ali ovako sam prijavljena i po drugim forumima, pa da me prepoznate.
 

Najnoviji postovi

Na vrh