• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dohodovna potpora

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
zna li netko da li su dohodovne potpore ukinute ili će se možda ukinuti?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
josip123 kaže:
zna li netko da li su dohodovne potpore ukinute ili će se možda ukinuti?
nebudu jer do 31.3 primaju zahtjeve, koliko ja znam
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
komšo mi kaže da ove godine uopće ne primaju zahtjeve :scratch
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
zahtjevi se primaju do 31.03. u uredu agencije za plaćanja u poljoprivredi (najvjerojatnije vrata do gdje se prosle godine prijavljivalo ;) )
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
meni bi pasalo da se ukinu iz tog razloga jer radim dosta zemlje gdje ljudi primaju dohodovnu potporu pa ja ne mogu pisati poticaj na te čestice.2007.g. su čak dobili novac što je bila velika suša,a ja radim njihovu zemlju i još im je i plaćam.nemam ništa protiv onih koji dobiju potporu i rade svoju zemlju već mi je krivo kada je ne rade a primaju novac.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-roditelji mi već godinama primaju dohodovnu potporu, rješenje bi obično stiglo tokom godine i isplata iduće do 5-6mj, međutim ove godine roditelji nisu primili riješenje ili su ga negdje zagubili pa zaboravili
-dali netko ima ilkakve informacije o dohodovnoj za 2011...:idea:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Dohodovna potpora se ukida samim ulaskom u EU,znaći 2013godine!
To Europa ne priznaje(socijalna mjera)!
pozz!
 
Na vrh