• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dotty

dotty

Član
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
96
Bok svima!

Evo i ja sam nova na ovom forumu i moram priznati baš vam je lijepo i zanimljivo. Zovem sa Dotty, imam 30 godina (ajme kak sam stara:() i nisam poljoprivrednik (možda i postanem jednog dana). Ja sam žena koja je ostala bez posla, ali i dobila ideju koju treba pokušati postaviti na noge. Zapravo htjela bih početi proizvoditi likere.... prostor imam, recepte imam, volje imam, informacije tražim! Doznala sam one osnovne stvari što se tiću poreza na alkohol, markica, testiranja proizvoda od zavoda za javno zdravstvo, ali me svejedno tu još muće neka sitna (ali bitna) pitanja oko "registracije" naziva pojedinog pića, oko dobavljača za rakiju od loze, oko mogućnosti plasmana na tržište, oko pokretnog štanda.... i još svašta nešto... tako da je svaki savjet koji mi ponudite dobrodošao!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Još jedna nova cura :D

Dobrodošla :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodošla,,,,,,,..
Samo vidim da je krenula ofanziva ženskog roda na naš forum,:mrgreen:,,kako bi rekli nemamo ništa protiv......:rolfer::rolfer:(šala)
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došla!!!

., ovde se stvarno more toga puno saznat i naučit!., ALI!., ko i u običnom životu., tako i u vom umjetnom ima puno ALI!!!., sretno TI!!!...
 

Najnoviji postovi

Na vrh