• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

drug kerum

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
pozdrav decki
pratim vas vec duze vrijeme i to mi je nekak ispusni ventil od svega, studiram a doma drzim nekaj malo svinja za sebe i nekaj malo za tov, vecina biznisa su mi odojci za pecenice 40-50 komada u turnusu, u blizoj buducnosti planiram to malo povecati
svinje drzim vec dugi niz godina i sve i svasta sam isprobal na svojoj kozi tak da ako ko treba kakav savijet slobodno neka pise ako bum mogo pomoc bit ce mi drago
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro se snašao,nego dali ima robe za predstoječe žderačke blagdane?:partyman::partyman:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dobro došao kolega,student i stočar! svaka čast, i sam sam student i stočar.Na kojem si studiju?Nešto vezano uz poljoprivredu?
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
Dobro došao kolega,student i stočar! svaka čast, i sam sam student i stočar.Na kojem si studiju?Nešto vezano uz poljoprivredu?

ma nije nije kolega volio bi da je, ali osel sam na struju :) ovo mi je ljubav ,al danas moras bit da prostis jeba**i rob toga da bi mogo od toga zivjeti normalno, nekak po mom vlastitom sudu je bolje kad ti imas sigurnih 4-5 iljada i ovo doma bonusa, a ne kad te podcjenjuju za kunu 2 racuni dolaze a ti nemas penez jedan veli sutra ces dobit novce drugi za bozic i tak u krug te navlace za nos, a nemres si pomoc
kaj ti studiras
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
pozdrav i dobro se snašao,nego dali ima robe za predstoječe žderačke blagdane?:partyman::partyman:

ima ima da pokucam od stolcek :) nekaj bude valda, za sada su po 15 kak mi se cini da im ovaj bozic ne gine 20-23 kn , jos ak se uzme u obzir i kukuruza po kolko je sigurno ce bit oko 20
 

Najnoviji postovi

Na vrh