• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

drugo sjedalo na ursusu...

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo gledam mali i vidim temu... sjedalo valja, odlicno je bolje od starog, samo jos moram podloznu gumu ucvrstiti i to je to, mali je usko za uvuc se u kabinu, ali to je ok! a i za guzu je malo finije od onog sa stojke! :)
 
F

FERGUSONN

Guest
Evo gledam ovu temu pa me zanima dali je mozda netko stavljao na Imt jos jedno sjedalo pa me zanima kako to izgleda jer namjeravam tako nesto napraviti
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo gledam ovu temu pa me zanima dali je mozda netko stavljao na Imt jos jedno sjedalo pa me zanima kako to izgleda jer namjeravam tako nesto napraviti

Koji imt na njih tesko jer ima malo mijesta u kabini ako imas kabinu!!!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
kolega je planiro na 533 pravit sjedalo, ali nije proslo, pa su drugom kolegi ugradili na rakovicu, a on je kupio original i stavio! ali probaj malo mjeriti, kemijati i mozda uglavis nesto... ja sam se isto malo sexo dok nisam slozio kako treba i opet mislim jos napraviti neke preinake... :)
 
F

FERGUSONN

Guest
Imam Imt 533 sa malo sirom kabinom pa sam mislio nesto pokusati napraviti jer cesto se vozimo dvoje u kabini
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam Imt 533 sa malo sirom kabinom pa sam mislio nesto pokusati napraviti jer cesto se vozimo dvoje u kabini

Jedino ovo sjedalo malo prosiri na lijevu stranu jer na desnoj te zezaju ruckice od hidraulike!!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
mozda bi mogo na original nosac samo dovariti dio od neki 25-30 cm i stavis si neku spuzvu s presvlakom i to je to, naravno ako ti je ovo staro sjedalo jos uvijek ok... ili u konacnici skines stari sic i prosiris ga u lijevu stranu koliko treba, a gornju spuzvu ili sto vec nadzes na nekom otpadu i gotovo! :)
 
F

FERGUSONN

Guest
Hehe, puno hvala, nasao sam kod Zdravka ono sto mi treba :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh