• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duka

D

Duka

Guest
Pozdrav svima, ja sam Duka, pišem vam iz Srbije, živim u Dragačevu, varošica Guča, verovatno ste čuli za to mesto poznato je po trubačima....

Inače posedujem trakror Vladimirec T25, bavim se šumarstvom i malinom i do nedavno krompirom. Ostale kulture uzgajam za svoje potrebe.

Pozdrav svima!
 

Prilozi

  • Slika0115.jpg
    Slika0115.jpg
    83.7 KB · Pregleda: 93
G

GROF

Guest
., dobro nam došal novi forumašu Duka!!!

., imaš lipi traktor!, upicanjen ko prava mlada!!!, pic, pic, pic, ...
., imate tamo doli kod VAS najbolje trubače na svitu!!!., e ko ji nezna?!...

., sretno ti!, Bog!., čitamo se ...
 
D

Duka

Guest
Hvala na lepim dobrodošlicama. :)

Traktor jeste malo upicanjen, evo par slika kako je izgledao pre par meseci i kako izgleda sada.



Pozdrav svima. ;););)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Dobrodošao :partyman:
Traktor ti odlično izgleda,pogotovo s crnim felgama :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša...............:partyman:

Stvarno,si ga ljepo sredija,,,odlično obavljeno,,ako niš drugo ljepše ga je za vidit......
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav Duka , vidim vrijedan si bio , i lijepo uredio traktor .... samo taki i ostani , dobro došao i puno uspjeha :partyman:
 
D

Duka

Guest
Hvala puno na lepim dobrodošlicama i lepim željama.

Što se traktora tiče nisam samo radio na esteckom izgledu, farbanje je bilo samo finiš, traktor sam rastavio do poslednjeg šafa, dosta delova promenio i sastavio. Biće detalja u temi vladimirec ;)

:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala puno na lepim dobrodošlicama i lepim željama.

Što se traktora tiče nisam samo radio na esteckom izgledu, farbanje je bilo samo finiš, traktor sam rastavio do poslednjeg šafa, dosta delova promenio i sastavio. Biće detalja u temi vladimirec ;)

:partyman::partyman::partyman:

Svaka čast,,,,ako si sve dela,služit če te dugo......:supz::supz:
 
D

Duka

Guest
Pozdrav Kosjerac, eto sretosmo se nas dvojica i ovde.

Bagerista, i ja se nadam da će dugo da služi, barem dok ne skupim pare za novi.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pomalo,,,,dok drugog nema,,,,barem če ovaj služit bez greške,,,pa valjda če i zaradit novijeg.....
 
D

Duka

Guest
Iskreno se nadam da će zaraditi drugog, samo je pitanje vremena, tj godina :D :D :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako niš drugo,,,držim fige,,,pa sad nek bude što prije..........
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ajd bumo rekli zdravo i dobro došao , a šta drugo reći neg da mi je drago da se i u tvom kraju pridružuju forumu. Svako dobro.
 
D

Duka

Guest
Hvala puno na lepim dobrodošlicama, i ja vama želim svako dobro.
 
Na vrh