• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Dupla hidraulična pumpa i razvodnici

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Prodajem tandem pumpu 2 x 25 ccm (2 x 53 l/min), bez multiplikatora.
Proizvođač Caproni Italija.
Pumpe se prodaju isključivo u paru. Odlične za cjepače, utovarivače i slično.

Razvodnici Badestnost 2 komada 40 litara, 4 ručice sa joystickom. Odlični za prednje utovarivače i slično.
Sve je potpuno novo i nekorišteno. Ispod cijene

Tel: 098 900 5923

Pumpe 2800 kn (obje) (plaćene 3500 kn)

Pumpe zajedno sa multiplikatorom 3400 kn

Razvodnici 1600 kn/komad (plaćeni 1800 kn/kom)

t8xhe1.jpg


2evt8bb.jpg


hwgz2f.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj razvodnik upravlja s 4 para dvoradnih izvoda?
Dva para pomoću ovih ručica, a druga 2 para pomoću jojsticka??

Jel ima u kojem paru i plivajući položaj??
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Ovaj razvodnik upravlja s 4 para dvoradnih izvoda?
Dva para pomoću ovih ručica, a druga 2 para pomoću jojsticka??

Jel ima u kojem paru i plivajući položaj??

Tako je, 4 dvoradna, dva na joystick, dva pojedinačno. Nema plivajućeg; zbog čega bi trebao plivajući?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Zbog rada s prednjom hidraulikom.

Imam i ja prednju hidrauliku i ne treba plivajući. Svaka prednja hidraulika ima mehanički plivajući položaj...Izvadiš jedan od klinova na polugi i ona pliva. Prema gore diže jer se osloni na uporište. Ako nema uporišta, lako se zavari gore
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Aha, kužim, znači može i na taj sistem. Imam na sameu plivajuči pa zato sam mislio tako.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za gdje ti treba?

Ma u planu je generalka na 565, stavljanje dodatne pumpe u hidrauliku pa mi onda treba i neki dobar razvodnik sa barem 2 para utičnica, a ovaj tvoj mi se čini povoljan i to s 4 para utičnica i ovim zgodnim jojstickom jer takav još nisam vidio.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
stvarno lijep razvodnik.
može li mi netko objasniti za što služe ova 2 imbus šarafa i ovaj crveni desno dolje?
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
ako se nevaram dovod ulja u razvodnik a drugi je povrat za ulje a ovaj desno dolje je sigurnosni ventil
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ne moze, sluzi za zastitu sustava od preopterecenja, napr kad cilidar dodje u krajnji polozaj a ti jos uvijek drzis rucicu razvodnika, onda sigurnosni pusti ulje da nebi stradala pumpa.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Može se podesiti granični tlak, dakle onaj tlak na kojem želiš da propusti ulje na povrat u rezervar. Protok ne možeš podešavati
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Ajmo akcija, ostao je jos samo jedan razvodnik (ovaj na slici) za prodaju.
Tel 0989005923
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dali se moze dvoradi izvod naštelovati da bude jednoredni?
 

Najnoviji postovi

Na vrh