• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Džemal

  • Temu pokrenuo KuricDzemal
  • Datum prvog posta
K

KuricDzemal

Guest
Veliki potdrav od KuricDzemal.

Zovem se Džemal Kurić i imam 26 godina. Iz Bihaća, Bosna i Hercegovina.
Posjedujem mladi voćnjka od oko 200 stabala šljive (Čačanka rodna). takođe imam i 50 košnica pčela. Sad na proljeće planiram zasaditi vinograd od 1000 čokota. Toliko o meni ukratko :D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., sretno TI sa trajnim nasadima., čitamo se ...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Veliki potdrav od KuricDzemal.

Zovem se Džemal Kurić i imam 26 godina. Iz Bihaća, Bosna i Hercegovina.
Posjedujem mladi voćnjka od oko 200 stabala šljive (Čačanka rodna). takođe imam i 50 košnica pčela. Sad na proljeće planiram zasaditi vinograd od 1000 čokota. Toliko o meni ukratko :D

Dobro došao među nas.Ako može na pp da mi napišeš odakle si tačno i gdje ti je voćnjak.I ja sam iz Bihaća.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Dobro nam dosao, lijepo je cuti da mladi covjek stvara i da ulazi u nove nasade, i pitanje a moze ako zelis na PP. kako prolazis sa pcelama, koliko godisnje bude meda?
 

Najnoviji postovi

Na vrh