• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ekologija i konzerviranje strojeva

  • Temu pokrenuo mehanizator
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

mehanizator

Guest
Da se predstavim.Ja sam Fabijan ,studiram poljoprivrednu mehanizaciju u Osijeku.zadnja sam godina (još 1 ispit do kraja :D ).
Imam ovaj anketni list za napraviti.trebam 30 komada.Anketa je anonimna , a tiće se općenito o vašem gospodarstvu(broj članova,površina...) , o postupcima s rabljenim uljem, naćinom konzerviranja strojeva itd.
ja iskreno molim sve iz istočne slavonije(može i šire ,samo da je iz hrvatske-navedite mjesto u anketi na zadnjoj strani) koji imaju traktor ili neki drugi samokretni stroj da skinu, ispune anketu i pošalju mi ju na mail: mehanizator2402@gmail.com
molim admine i ostale da me ne shvate krivo ili nešto .ovim ćete pomoći isključivo meni da dobijem ocjenu i da ne moram obilazit ljude koje ne znam po cijele dane :( .kada se napravi dovoljan broj anketa , poljoprivredni fakultet u osijeku će objaviti istraživanje.Ankete će se elaborirati da se uvedu promjene (novi pravilnici i sl.)
ovo je važno : napišite realno stanje o svim postupcima na koja su postavljena pitanja da se dobije uvid u stanje na terenu(napišite kako je ,makar je to i nepravilno i sl.,ionako nitko ne znam tko ste)
neke upute: na prazne linije upišite podatke , tablicu normalno ispunite , a gdje ima pitanje da - ne , samo podebljajte vaš odgovor.(važno je da na zadnjoj stranici napišete samo mjesto odakle ste)

molim sve dobre volje da imi pomognu s ovime. evo link za download :
http://www.2shared.com/file/6926426/ecc ... -NOVI.html
puuuuuuuuuuuno se zahvaljujem :D :D :D
 
M

mehanizator

Guest
molim vas da ovo ne shvatite kao iskorištavanje i sl. tipa kao . vidi ga sad se prijavio i odma oće uslugu.
nemojte tako razmišljati.makar pročitajte šta piše u anketi pa se odlučite.sve je legitimno , na anketi je logo fakulteta i kontakt telefoni itd.
kroz neka pitanja možda netko nešto i naući.pozdrav . Fabijan
:D
 
B

Bobo

Guest
Daj nam bar ime profesora koji ti predaje mehanizaciju...
 
M

mehanizator

Guest
evo ovako : održavanje i popravak strojeva predaje prof Tomislav Jurić
eksploataciju strojeva također
motori s unutrašnjim izgaranjem,poljoprivredni traktor - Rudolf Emert
strojevi i uređaji u ratarstvu i vrtlarstvu - Luka Šumanovac
tehnika dorade i skladištenja poljoprivrednih proizvoda -Darko Kiš
strojevi i uređaji u stočarstvu - Željko Bukvić
strojevi i uređaji u viogradarstvu i voćarstvu - petar Lukač ...
inžinjerska mehanika(najgori predmet) - Mato vujčić
svi su mahom iz vinkovaca jer je to prvotno sjedište katedre za mehanizaciju
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Osim Emerta koji je iz Baranje.Meni je predavao "Održavanje" na ZG agronomskom fakultetu daleke 1985.godine
 
B

Bobo

Guest
Reci Profesoru da ga PUUUUNO pozdravlja debeli kolega T. iz Pz smjer V.V.V. tesko me je zaboraviti, trebao bi se sjecati ;) Predavao mi je prije 3-4 godine i bas sam zato pitao tko ti je profesor. Nema sta, legenda legendarna!

Poslao sam ti popunjenu anketu, nadam se da ce pomoci.
 
M

mehanizator

Guest
Bobo, kojem profesoru da kažem da ga pozdravljaš?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
mehanizator kaže:
Bobo, kojem profesoru da kažem da ga pozdravljaš?
Bobo kaže:
Daj nam bar ime profesora koji ti predaje mehanizaciju...
 
M

mehanizator

Guest
samo sam 2 ankete dobio :cry:
možda ako ispričam kaki vic dobijem ankete napisane hehe
evo (nek se crnogorci ne naljute :) )
zašto crnogorac stavlja hobotnicu živu ispod peke? pa da okreće krumpire :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Samo dvije?!?

Pa dajte ljudi, da ne mozete popuniti pisljivu anketu i poslat covjeku?

Svasta...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Bobo kaže:
Samo dvije?!?

Pa dajte ljudi, da ne mozete popuniti pisljivu anketu i poslat covjeku?

Svasta...

Vidiš Bobo kakvi su ljudi na forumu! (Mada ne želim nikog uvrijediti!)
Izgleda da samo ti i ja popunili anketu.
Svi traže pomoć, a kad čovjeku treba popuniti običnu anketu nema nikog kao da je to neki veliki problem!?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ja bih to rado ispunio,ali od toga nema koristi... niti imam gospodarstvo, niti se ozbiljno bavim poljoprivredom....
sorry.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
mehanizator kaže:
samo sam 2 ankete dobio :cry:
možda ako ispričam kaki vic dobijem ankete napisane hehe
evo (nek se crnogorci ne naljute :) )
zašto crnogorac stavlja hobotnicu živu ispod peke? pa da okreće krumpire :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Krivo: ovo ti je vic o Dalmatincima :lol: :lol: :lol:
 
M

mehanizator

Guest
mrki88 i ostali : nije važno da li se bavite poljoprivredom ozbiljno ili ne .nije ovo anketa na tu temu.
radi se o tome imate li samokretan stroj(traktor , kombajn ...). ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
evo majstore,ja ispunio i poslao.... valjda će biti dobro.... :scratch :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh