• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ekološki preparati

NewBee01

Novi član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
27
Neki dan u Cometu prodavač mi dao malu knjižicu sa ekološkim preparatima
Proizvođaća Pro-Eco
Dali netko ima kakvih iskustva sa njihovim proizvodima?
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Pro eco iz Novog Marofa nije proizvođač eko sredstava već njihov uvoznik.
To su sredstva koja se koriste više godina kod nas. Imaju ljudi pozitivna iskustva sa njima. Poljoapoteka Biobela je njihov diler za područje Zgb županije. Ja sam lani radio u Biobeli i kontaktirao sam puno ljudi koji koriste ta sredstva.
Moje iskustvo je da za njih treba možda malo više predznanja, skuplja su, efekti im nisu trenutačni, ali su to sredstva koja imaju budućnost i puno su prihvatljivaija ekološki.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Tj. ljepi svoje ime na njih. Ono sto je bitno je da su sva sredstva eko certificirana. Nisam nasao da itko drugi drzi eko zastitna sredstva, salju dostavom u roku 3 dana.
Drugi par opanaka je da vecinu sredstava mozes napravit sam doma ako imas vremena, pricam o fungicidima.
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
YEWPRc1N
Tj. ljepi svoje ime na njih. Ono sto je bitno je da su sva sredstva eko certificirana. Nisam nasao da itko drugi drzi eko zastitna sredstva, salju dostavom u roku 3 dana.
Drugi par opanaka je da vecinu sredstava mozes napravit sam doma ako imas vremena, pricam o fungicidima.

Mislim da i Fitopromet (Lučko, Podsused) ima nešto od eko sredstava. Pogledaj, ako te zanima, kod njih.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja zadovoljan pro-ecom, imaju cjelokupan asortiman sto mi je bitno, ne planiram mijenjat.
 

NewBee01

Novi član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
27
Malo sam gledao knjizicu i njihovu interenet stranicu jako veliki spektar imaju.
Nisam cuo nicije mišljenje niti da netko koristi njihove preparate , ali vidim da su rezultati pozitivni po vašem pisanju.:(clap):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja sam koristio paletirana gnojiva, cocana-u, algovital, aminovital i imam neemazal u pricuvi zlu ne trebalo.
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Ja sam koristio paletirana gnojiva, cocana-u, algovital, aminovital i imam neemazal u pricuvi zlu ne trebalo.

Za Neemazal nemaš greške. Njegva sezona (insekticid) tek dolazi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh