• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Električna instalacija na MTK SS labinprogres

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Da li netko može postaviti sliku ili link na shemu električne instalacije za SS labinprogres?
Tražio sam ali nažalost nigdje nisam uspio naći.
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Ma imam SS sa elektro paljenjem. Zanima da li netko ili negdje ima ta shema, da ne moram sve ispitivat kuda kaj ide, jer si planiram preko zime nešto nadograđivat.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Sa aku izvuces + na na prekidac za svijetlo i lampe,ako hoces zmigavce moras uzet automat i masa ti je -. Nadjes na googleu shemu za tomosa i uzmes njegovu kompletnu instalaciju,to ri je najjednostavnije.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj od Tomosa kaj ima izmijeničnu struju ? Tomosov automat prekida posebno prednji i posebno zadnji žmigavac a sijalice su 5 wata može raditi i kao istosmjerni razlog takvog prekidanja je kaj uvijek svijeti jedna a ne dvije sijalice istovremeno .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Kaj se grbavite kad znate da anlaser nemre davati, samo uzimati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako se radi o alternatoru imam podatak da je nekih 14 A , ali preko 3000 okretaja ...na 2200 okretaja jedva 10 A ..itd
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj se grbavite kad znate da anlaser nemre davati, samo uzimati.
Anlaser je Desni beskonačni istosmjerni elektromotor (osim TV) no postoje i elektropokretači koji i filaju spojeni su sa dva klinasta remena na remenicu radilice pa nismo grbavi nego naglas razmišljamo .
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Oprostite krivo sam napisao. Mislio sam na alternator naravno.

Da li netko tko je raskapao SS-a zna model i proizvođača alternatora?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh