• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Elementarna Nepogoda- Suša

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
528
Mogli ste uzet u obzir i prosječne padalina prošlih godina i ove godine...pa. naklapati i izračunavati do milje volje...računica je jasna...zero, nada, nill, null, nula, šipak, figa, bude od toga...
Sam si vidite da je omotnica ima 150M kuna a koliko hektara ima u pogođenima područjima...na tisuće i onda podijelite i to je to...
kao i za gnojivo...potrosil sam 60000 kn za gnojivo još nisam bodil za prvih 10ha novce koji nisu ni 10% poskupljenja...inflacija ih pojede...
držim se one stare rimske...daj ljudima kruha i igara i zadovoljni su...tak i sad rade... daj ponesite a kaj bude bitce i dosta vam...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,902
Kad par direktorčića u Ini suknu milijardu kuna,onda su im ovakve pomoći smiješne,kakti pomažu proizvođačima,kak da ne.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
858
– sredstva pomoći za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodnih nepogoda ne dodjeljuju se za štete kako je utvrđeno u članku 20. Zakona (u slučaju štete na imovini koja je osigurana, u slučaju osigurljivih rizika na imovini koja nije osigurana ako je vrijednost oštećene imovine manja od 60 % vrijednosti imovine i dr.),
Ne znam da li se išta dobije ako se prijavi 40-50% šteta na kulturi?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Kaže mi kolega da su bili kod njega u vezi tog zahtjeva za sušu, da će to biti isplaćeno kroz poticaj. Znači ništa 😂.

U vezi ovog zadnjeg posta, navodno su proglasili 60%..
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
249
Nisu. Rekli da vjerojatno krajem godine dok se sve popiše i pošalje u ministarstvo, ono odobri novce.
 
Na vrh