• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EURO 2008

A

Alen

Guest
Moram otvoriti ovu temu makar joj možda nije mjesto na ovom forumu....
Upravo završila utakmica Austrija - Hrvatska...ljut sam ko pas i najradije bi svim sudcima jeb.. maj..!!!
Ajde malo razmislite što bi napravili ovom sudcu!!!!!!! Pa 10 godina zatvora i stalno mu vrtit snimku ove utakmice pa nek skuži gdje je pogriješio (iako on to dobro zna)....
Samo kolko je eurića dobio za takvo suđenje...da mi je znati....
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
sudio je očajno,valjda su ga masno potplatili :!: :!: :!: :x :x :x :cry:
 
Z

zrine892

Guest
uhh..kakve smo mi srece naš nogomet pogotovo rukomet,uvijek dobijemo neke jebene suce da nas ponize..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Da , sudac je jedna prica i tu savez treba poduzeti korake, ali dajte ljudi budimo realni. Pa nasi su umrli do sezdesete minute utakmice, zadnjih pola sata utakmice su, cast izuzecima, disali na skrge i svaki i najmanji faul nad njima su koristili da dodju do malo zraka. Kakvi su mi to profesionalci koji u jednom ritmu ne mogu izdrzati cijelu utakmicu???? Pa to im je prva utakmica na turniru, a djelovali su kao da su ih odigrali jedno pet u zadnjih tjedan dana.
Usporedba sa rukometasima je, maltene, uvredljiva za rukometase. Rukometasi odigraju u dva tjedna turnira deset utakmica u furioznom ritmu, a ovi nisu u stanju istrcati jednu.

Vrlo je neodgovorno od sezdesete minute utakmice stalno pogledavati na sat, a ne skoncentrirati se na utakmicu. Da sam Bilic (a nisam) ja bih njima nakon utakmice odredio kondicioni trening i tako svaki dan bez lopte do slijedece utakmice, dvaput dnevno po tri sata. Pa neka i izgube sa pet razlike, ali da barem trce i grizu. Hebes ti taktiku i nekakve tajne treninge di se ne znam kakve svemirske strategije razradjuju kad se nema kondicije za to odraditi. Glavni kriterij za reprezentaciju bi bila stoperica. Ajmo djecaci, 90 minuta trcanja. Tko ne moze, svaka cast svakome, na tribine, a od ostalih se slaze ekipa, pa makar bili juniori iz trece lige.

I jos jedna stvar. U podne, par sati prije utakmice reporter HTV-a uredno izvjestava da je medicinsko stanje u nasem taboru OK, jer, eto, vidio je nas medicinski stozer kako se seta gradom????!!!! :evil: Par sati prije utakmice netko ima petlje izaci u grad ????? To je za momentalni otkaz i putnu kartu doma (na vlastiti trosak, naravno) i jos bi im masne kazne odredio da se moze platiti medicinsko osoblje koje ce za vrijeme rucka biti sa ekipom i ponasati se profesionalno.
 
V

Vujo

Guest
ucijelosti potpisujem tvoj tekst Smiljane!!!
zato ja ne pridajem neku veliku pažnju tome.
 
Z

zrine892

Guest
ja se ne slažem s time..kao prvo oni imaju kondicijski treninzi svaki dan..Čuj nebi bilić zvao onoga ko nemoze trčati 90 minuta ili bilo koji drugi trener...Drugo je sto Bilić bio ona generacija kada smo bili treći na svetskome prvenstvu 98"..da priznam to je bila generacija..A ona utakmica je bila užasna..oni mogu trčati svih 90 minuta ali nisu mogli psihicki jer je sudac bio neki pravi jebač..ajd izvoli sjesti na traktor kad ti neko kaže da loše oreš a znas i sam da dobro ores :) koliko se god trudio da bolje ores sve ti je sve gore :) jer ovo ne valja te ovo..tako za igrače :) svi znaju da je faul 100% a sudac je svirao da nije bio faul..probaj jednom igrati pod takvim pritiskom,..da je to jedan put napravio...ajd dobro svi mi griješimo...a ne cijelu utakmicu...
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ma daj molim te. Pa koji crni psihicki pritisak????? :rolfer: Eto, jadni, sudac ih masirao pa se oni,sto bi slovenci rekli, presenecili :rolfer: A osim toga, ako netko nije psihicki spreman otrpiti nepravdu i stisnuti jos jace u inat, sorry, nije za repku. Kad nemas zraka, sve ti smeta.
Kao ove gorespomenute rukometase suci nikad nisu maltretirali?
 
Z

zrine892

Guest
aj pogledaj samo kako se sudi one utakmice druge? ako se dobro sudi valjda je i nogomet dobar..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
zrine892 kaže:
aj pogledaj samo kako se sudi one utakmice druge? ako se dobro sudi valjda je i nogomet dobar..
Sudjenje jest bilo lose i tu, kao sto sam napisao, savez treba odraditi svoj dio posla. Ja govorim o drugim stvarima. Usput, jutros citam u Jutarnjem komentare Blazevica, Ivica i Barica. I oni, sva trojica, bacaju u prvi plan fizicku spremu, tako da ja vise stvarno nemam sto reci.
 
Z

zrine892

Guest
dobro...ajd da priznam da jesu igrali loše..mogli su bolje..ali nisu mogli..zbog toga što su loše sudio..
 
G

GROF

Guest
...MA BEĆARI MOJI., SUCI NEVALJADU., A JA SAM OSOBNO ZAMRZIL NOGOMET ZBOG ŠEPRTLJAVI NOGOMETAŠEV., JEDINO ČA JIM OPRAVDAVAM!...nebi ni ja til letit po stadijonu kad bi znal da imam puno novac u banki., jer narode moj, oni dobili ili izgubili., lovica je tu...

...kako je rekal ĆIRO BLAŽEVIĆ;., MA SINE MOJ NEMA VEZE ČA ME SVI VREDJADU., ja se samo sitim novčića u banki., odma mi je lakše i samo se nasmijem!...
 
A

Alen

Guest
Smiljan kaže:
zrine892 kaže:
aj pogledaj samo kako se sudi one utakmice druge? ako se dobro sudi valjda je i nogomet dobar..
Sudjenje jest bilo lose i tu, kao sto sam napisao, savez treba odraditi svoj dio posla. Ja govorim o drugim stvarima. Usput, jutros citam u Jutarnjem komentare Blazevica, Ivica i Barica. I oni, sva trojica, bacaju u prvi plan fizicku spremu, tako da ja vise stvarno nemam sto reci.

Možda je to smo taktika,prikazati se slab jer nam je takva skupina pa si to možemo dopustiti...
Ali ako smo stvarno toliko bez kondicije,možemo slobodno pakirati kofere...
 
V

Vujo

Guest
evooooooooooo ga gol 1:0 vodimo njemačku samo da se ne spetljaju
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
goooooooooolllllllll 2:0 :!: :!: :!: :!: :cry: :cry:

NADAJMO SE DA ĆE OVAKO ZAVRŠITI :!: :!: :!: ;) ;) :roll: :roll: :shock:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
:supz: :partyman: :gitarist: :supz: :prayer: JJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HRVATSKAAAAaaaaaaAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAA[/color] :supz: :partyman: :gitarist: :supz: :prayer:
 
A

Alen

Guest
Alen kaže:
Možda je to smo taktika,prikazati se slab jer nam je takva skupina pa si to možemo dopustiti...
A ča sam ja vama reka!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A

Alen

Guest
Uzivajte i navijajte za nasu reprezentaciju

1.Ajde, ajde, igraj, igraj
2.Ako zabijemo gol
3.Baruni - Neka pati koga smeta
4.Boris Novkovic - Malo nas je al' nas ima
5.Bruno Kovacic & Fans - Vatrena
6.Chante - hrvatice dizu glas
7.Connect & Zapresic boys - Samo je jedno
8.Connect___Zapresic_boys_-_Samo_je_jedno
9.DJ Holzenbein - Idemo Hrvatska
10.Dr. Black & Strefy - Hrvatsko moja
11.Funky bizniss - tako je najbolje
12.Genadesus - Vatreni naprijed
13.Himna (Izbornikova verzija)
14.Hrvatski navijaci - Ajmo, ajmo Hrvatska
15.Igraj, Hrvatska
Obrisan neispravan link.

1.Jole - ja te volim hrvatska
2.Mi Hrvati
3.Moja domovina
4.Morsko Vukovi - Ja te volim Hrvatska
5.Mungos Brothers & Tratincice - Kol'ko nas ima
6.Nered ft. Zapresic boys - Igraj samo
7.Nered ft. Zapresic Boys - Srce vatreno
8.Nered ft. Zapresic boys - Vatreni pogled
9.Nogomet
10.Samurai - Ajmo Hrvatska
11.Sedmi val - ajmo hrvatska
12.Shorty - Uvijek vjerni
13.Slaven Bilic & Rawbau - Vatreno ludilo
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh