• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Evo za početak malo od mene ;)

  • Temu pokrenuo OPG Zagorec
  • Datum prvog posta
O

OPG Zagorec

Guest
ne kužiš...pa složil sam ga na 75..tak da ide između reda...
danek goric nemam pošto mi niko ne pije osim mene i šogora a i on sam pije pive..tak da ja jedini pijem vino..

Je to je onda redu a sirina gume nika ne gazi meni dok z zetorom sklaplem se gazi..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
a tek sam ve skužil da ti je zetor 58ks daj kupuj nekaj jače..i daj slike mašinerije
 
O

OPG Zagorec

Guest
a tek sam ve skužil da ti je zetor 58ks daj kupuj nekaj jače..i daj slike mašinerije
Pa devlem pa nikak nebrem deti pise da su prevelike i tak bum neka zmisliu
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Pa devlem pa nikak nebrem deti pise da su prevelike i tak bum neka zmisliu

Dobro došel dragi pajdaš. :partyman:
Slike otpri na kompu npr. z Irfanom i z komandom resize zmeni na veličinu 800x600. Onda ne buju prevelike.
 
O

OPG Zagorec

Guest
Dobro došel dragi pajdaš. :partyman:
Slike otpri na kompu npr. z Irfanom i z komandom resize zmeni na veličinu 800x600. Onda ne buju prevelike.

oke fala bum del uskoro :D
 
M

mari

Guest
Dali ćeš imati šećerca (klipa) za kuhanje,i pečenje pozdrav od MARI
 
O

OPG Zagorec

Guest
Dali ćeš imati šećerca (klipa) za kuhanje,i pečenje pozdrav od MARI

Da imam posađeno samo za sebe nazalost drugu godinu bit ce više svega i bijelog starog kukuruza trebao sam ove godine uzeti u najam zemlju od grada i bivše farme ali nisam nemam jos veliki traktori nemam vremena ali drugu godinu bit će sigurno ;)
 
B

bosniahos

Guest
pozdrav

Dobrodošal.Je same se tega zapomogni trseka ondak buš naje.Bolje sve sirotinji podeli nego za malo veselja da budeš guzici sluga.A veseliti se moreš i kod tuje kleti bez brige i muke,usput pevlati Hrvati sme mi zajgorci pravi mi čuvame granice pri dravi hihi hikkk.Ja sam mali jako šalni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh