• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FAHR 1200

J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Zaš si tak i mislio????? :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Ma znam sam se zezam..... :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Evo mali upadate.....
Malo se nešto radilo na kombajnu......zaštičena unutarnja strana hejdera temeljnom da ne potruli jer je stvarno dobro očuvana i nema niti jedne rupice..... :D :D

 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Evo kupljen je i kakuruzni hejder......pa slobodno komentirajte..... :D :D :D





 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Gerinhoff-ov il kak se več piše....4 reda neznam točno koliko je šitok a tešak...ufff dosta jer morat če ugrađivati još jedan hidraulički cilindar nemože ga puno dignuti......
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Evo saznao sam težak je 1100 kg i može ga dignuti sa 2 cilindra ali teško tako da če se ugraditi 3 cilindar....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Deutz Fahr M1200

joca1337 kaže:
Evo saznao sam težak je 1100 kg i može ga dignuti sa 2 cilindra ali teško tako da če se ugraditi 3 cilindar....
Stariji modeli (crveni) nisu imali više od dva cilindra, samo što su neki imali oba cilindra većeg promjera, a neki su imali desni cilindar malog promjera (to su kombajni namjenjeni samo za vršenje žita, obično imaju i slabe felge koje pucaju pod adapterom).

ĐĐ ima ima oba jača cilindra, pa probaj nabaviti od ĐĐ-a.
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Da u pravu si desni cilindar je manji od lijevoga......budem i to naspomenuo stricu za felge...i za ĐĐ hvala na komentaru....
 

Najnoviji postovi

Na vrh