• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr D17 - glava motora

R

reso

Guest
fahr 1952 D17
dva cilingra vodeno hlađenje
ima tko glavu motora?
 
F

fordson_fahr

Guest
Pozdrav, kakva su iskustva s D-17. Imam problema s hidraulikom, pušta cilindar ...
 
F

fordson_fahr

Guest
Popravi ga ....

Hvala, Puknuti. Ukoliko bude još ovakvih odgovora, bojim se da se neću dugo zadržavati... Htio sam dobiti malo informacija o traktoru, te vidjeti iskustva u uporabi ... To je sve.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hvala, Puknuti. Ukoliko bude još ovakvih odgovora, bojim se da se neću dugo zadržavati... Htio sam dobiti malo informacija o traktoru, te vidjeti iskustva u uporabi ... To je sve.
Iskustvo u upotrebi traktora starog > 40 godina ..:partyman:

U čemu ?- paradiranju ili obradi zemlje .

Iskustva bi ti mogao dati moj stari ( i njemu slični) ali njega ne zanima raćunalo , internet .... niti ti , niti tvoje neiskustvo .
A kaj se tiče cilindra, tu bi ti ja mogao pomoči ali vidim da si nezainteresiran .
Kaj se tiče odlaska - to svi kažu i vjeruj mi ...ostaju jako dugo .
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Iskustvo u upotrebi traktora starog > 40 godina ..:partyman:

U čemu ?- paradiranju ili obradi zemlje .

Iskustva bi ti mogao dati moj stari ( i njemu slični) ali njega ne zanima raćunalo , internet .... niti ti , niti tvoje neiskustvo .
A kaj se tiče cilindra, tu bi ti ja mogao pomoči ali vidim da si nezainteresiran .
Kaj se tiče odlaska - to svi kažu i vjeruj mi ...ostaju jako dugo .


pravi odgovor na pravom mjestu.:weedman: nema odustajanja od foruma prije 1000og posta. slušaj puknutog i sve će ti biti jasnije.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Hvala, Puknuti. Ukoliko bude još ovakvih odgovora, bojim se da se neću dugo zadržavati... Htio sam dobiti malo informacija o traktoru, te vidjeti iskustva u uporabi ... To je sve.[/QUOTE

Polako kolega.Prvom malo ispipaj teren.Počni se družiti sa kolegama.Što se tiče zadržavanja to je ko virus.Facebook je ništa za poljoforum.Na forumu imaš prijatelje koje nikad nisi vidio i možda u životu nećeš ni vidjeti a dao bi im krv.
 
F

fordson_fahr

Guest
Polako kolega.Prvom malo ispipaj teren.Počni se družiti sa kolegama.Što se tiče zadržavanja to je ko virus.Facebook je ništa za poljoforum.Na forumu imaš prijatelje koje nikad nisi vidio i možda u životu nećeš ni vidjeti a dao bi im krv.[/QUOTE]

No dobro. Imaš pravo, ne treba brzati u odlukama. Za početak nekoliko pitanja, pa ako netko zna - unaprijed zahvaljujem. Fahr D17 - je li se koristio i neki drugi motor osim Gildnerovog 2D15 ? Koje sve dizne odgovaraju za njega, osim onih za malog Ursusa ? Koliko može pomoći, a koliko štetiti grijanje komore s let lampom za pokretanje s kurblom ? Kakva je razlika između D17 , D15 i D19 - samo u klipnjači ili u još nečemu ? Eto. Hvala još jednom !
 

Najnoviji postovi

Na vrh