• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer gume?

F

farmerLuka

Guest
Stvarno jeftino ja sam skoro toliko platio prije tri godine gume 11-28 rekord samo jel imaju 18-30 one idu na 577 mogu i 16 ali 18 je 100% originalna guma za njega.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Bobo kaže:
zombie666 kaže:
Pozz, bio sam juce kod njih i pitao za gume koje idu na 577, oni kazu da njeg treba da idu 16-ke i imaju ih na lageru, koštaju oko 400KM komad (200 evra).

Jel i ove imaju samo 8 platana ili se moze dobiti guma s 10 ili jos bolje 12?

Nije uopce skupo, pogotovo sto meni treba za stroj koji godisnje nece napraviti ni 20 radnih sati na asfaltu (IMT SKIP), a rebra su "tupa" pa bi mu moglo biti dobro pri guranju zemlje...

Sve sto sam vidio imaju samo 8 platana...za traktora je taman, ali za skip bi zaista bile bolje neke sa malo više platana.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
farmerLuka kaže:
Stvarno jeftino ja sam skoro toliko platio prije tri godine gume 11-28 rekord samo jel imaju 18-30 one idu na 577 mogu i 16 ali 18 je 100% originalna guma za njega.

Nemaju nista veće od 16-ki,. jbga.
 
A

Ado

Guest
Uzmi gume odmah novo je novo moze posluziti samo cuvaj .-Kod nas u Hercegovini su Tigrove gume 11-28 ,kostaju 260KM po komadu sa ugradnjom .-Veliki pozzdrav i sretno pri kupovini.-Ado_
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Da se nadovezem na ovu davnašnju raspravu, kupio sam ove gume, ev radim s njima nekih 6 mjeseci bez ikakvih problema, uopšte se ne troše niti bacaju. Za ove pare, predobre!

Ev slika kako stoje na traktoru:

2426brd.jpg


(plug sam samo prenosio do garaze, nije to za fergu)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kr Boki

Novi član
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
6
Pozz
Jel mi mozete reci jel ima di tih farmer guma u Hrvatskoj za kupit???
 
F

FERGUSONN

Guest
Ja sam proslu godinu u Splitu u jednom poljoprivrednom ducanu nasao gume koje dodu 600kn jedan komad, koliko imam iskustva s gumama ne izgledaju lose a prodavale su se samo tako.
 

Kr Boki

Novi član
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
6
Ja sam proslu godinu u Splitu u jednom poljoprivrednom ducanu nasao gume koje dodu 600kn jedan komad, koliko imam iskustva s gumama ne izgledaju lose a prodavale su se samo tako.

Morat cu potrazit valjda ima u okolici Zagreba di.
 
F

FERGUSONN

Guest
A neznam ja sam to vidio u Jematve valjda ima u Zagrebu
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Ove moje kinske gume još guraju bez problema, sad ce dvije godine, trošenje uobičajeno, ne pucaju. Otplatile su se 10X do sada.
 
M

Miško 007

Guest
Stvarno jeftino ja sam skoro toliko platio prije tri godine gume 11-28 rekord samo jel imaju 18-30 one idu na 577 mogu i 16 ali 18 je 100% originalna guma za njega.

Uzimes radijalne mala je razlika u cijeni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh