• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

farmer Luka

F

farmerLuka

Guest
Pozdrav svima pratim ovaj forum vec duze vrijeme i prilcno mi je zanimljiv,pa reko da se i ja prijavim. Zovem se Luka Vukomanovic imam 25 godina bavim se ratarstvom obradjujem oko 35 hektara zemlje i nesto malo vocnjaka. Zivim i radim zemlju u malom selu blizu djakova. To bi ukratko bilo to sto se mene tice.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Pozdrav i dobro došao na poljoprivredni forum!
daj malo slika strojeva i sl..
.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!!
Koje strojeve imaš?
Daj nabaci slike...
 
F

farmerLuka

Guest
Hvala na pozdravima i dobrodoslici. slike od strojeva ce biti sad ih nemam a od strojeva imam Traktori:imt 539 sa kabinom 88 godiste, imt 560 stari tip hidro volan 86 godiste, imt 577 super dl 92 godiste izvozni model. Strojevi: plugovi imt 755.20 visoki klirens, imt 757.20, tanjurace leskovo 24 i 28 diskova, sjetvospremac imt konskilde 2.90, zubaca 4 krila leskovo,sadilica olt psk 4, kultivator imt 2 reda, prskalica agromehanika 440l, rasipac gnoiva tg 402, malcer 1.50m gea 90, i prikolica jednosovinka od 3.5 tone.Ja mislim da je to sve ako sam nesto zaboravio dodat cu
 
F

farmerLuka

Guest
Selo gdje zivim i radim je Svetoblazje. Pozdrav codexnox ti vjerojatno jedini znas tocno gdje se nalazi. MF ti je odlican.
 
F

farmerLuka

Guest
Sory zeko nisam znao da je toliko poznat velegrad svetoblazje, hvala na dobrodoslici :D
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Čekamo ga već oho ho....vidio si kako je.
Preko zime blato,preko ljeta prasina.
 
F

farmerLuka

Guest
Cuo sam iz vrlo povjerljivih izvora da bi radovi na asvaltu trebali pocet za 15-20 dana od dragotina prema selu
 
F

farmerLuka

Guest
Danas sam htjeo stavit slike od traktora ali nista nisam uspjeo.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
farmerLuka kaže:
Danas sam htjeo stavit slike od traktora ali nista nisam uspjeo.

gdje je problem daj objasni da pokušamo pomoći.
 
F

farmerLuka

Guest
Slikacu traktore i probat stavit ponovo kad se vratim iz švice sutra idem u švicarsku vračam se za tjedan dana.
 
Na vrh