• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
E Matija kak se možeju promenit naljepnice od nekog traktora ev ko npr. NH TM 175 :DDDDD
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
A de se ta datoteka nalazi u GE il izvan GE?

Kolko ti imas iz eng
Da ga i malo razumiš vidil bi de ti je datoteka od teksutra i kaj sve imaš kad raspakiras winrar
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kolki ti imas iz eng
Da ga i malo razumiš vidil bi de ti je datoteka od teksutra i kaj sve imaš kad raspakiras winrar

znaci unutra samo tu sliku texture preuredim...jel treba još šta?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kolko ti imas iz eng
Da ga i malo razumiš vidil bi de ti je datoteka od teksutra i kaj sve imaš kad raspakiras winrar

Ja iz eng imam 4 možda pet al kak se zove datoteka sam ime i skuzil bum :biggrin:

Sad sam zagrezal za taj GE da se naučim i da edit-am
 
Posljednje uređivanje:
E

ekky97

Guest
Plavci moji :D TM 175 sam malo edit - ovo :biggrin::biggrin:

fsscreen20130412224406.png
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nemogu vidit,treba se ulogirat...

btw,ljudi evo da vam pokažem šta sam s fendta napravio :D
i original zvuk sam stavio,danas cu ga uploadat samo za vas ;)

549614_429837633774105_1386540507_n.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
preobojao si ga i stavio novi zvuk ništ posebno nego jel ko skužio kako da promenim ime traktora ja našo onu datoteku piše replace i sad nemam pojma kaj dalje :D
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
preobojao si ga i stavio novi zvuk ništ posebno nego jel ko skužio kako da promenim ime traktora ja našo onu datoteku piše replace i sad nemam pojma kaj dalje :D

pa frajeru,onda si ti tak nekj napravi pa mi se javi -.-
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Hvala al ja sam mislio da si ti te gume složijo ? al nema veze kad ja zemem te gume i složim ih na TM 175 miliiiiina

Brzimedvedicka mogu ja ako oćeš ak bu konekcija štimala koja mapa i modovi i možemo krenut igrat
 

Najnoviji postovi

Na vrh