• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
1j5hqr.jpg
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Evo malo da vam uljepsam dan. Ovaj paket se sastoji od:
Ursus - Addon (v1.2)
Marshall Trailers - DLC (v1.0)
Titanium Add-on (v1.0.0.1)

Skinite ovo:
http://kickass.to/farming-simulator-2013-three-dlc-packs-rzrx911-t7980562.html

Kad skinete imate cete ove datoteke:
rzx-ls13dlcpa.zip
rzx-ls13dlcpb.zip
rzx-ls13dlcpc.zip
rzx-ls13dlcpe.zip
rzx-ls13dlcpf.zip
rzx-ls13dlcpg.zip
rzx-ls13dlcph.zip
rzx-ls13dlcpi.zip
rzx-ls13dlcpj.zip
rzx-ls13dlcpk.zip

Sad oznacite sve te ZIP datoteke i raspakirajte ih, kada raspakirate dobit cete ovu datoteku: rzx-ls13dlcp. Raspakirahte i nju pa cete dobite ovo: CRACK i SETUP.

Instalacija:
Ugasite modem, znaci prekinite sve veze sa netom.
1. Instalirajte Farming Simulator 2013
2. Instalirajte Patch 1.3
3. Instalirajte Patch 1.4
4. Instalirajte Patch 2.0
5. Instalirajte FarmingSimulator2013DLCPacks.

Par kodova ako ih nemate.
SFQRZ-QWKJ3-PPR92-Q97HD-MW6TE
A7TYY-J1NSM-P4WZD-5MEQB-KL2JH
FZW4T-JTL1N-25HLK-ZPZCA-QP9SS

Otvorite Crack datoteku i kopirajte je ovdje: (win 7)
C:\Program Files \Farming Simulator 2013
i ovdje
C:\Program Files \Farming Simulator 2013 \X86

UPDATE
Titanium Addon DLC (v1.0.0.3)
http://kickass.to/farming-simulator-2013-three-dlc-packs-only-repack-rzrx911-t7990945.html
Ovo je update verzije v1.0.0.1 ali sporo se skida.

Meni radi...nadam se da ce i vama. Ako bude kakvih problema samo posaljite PM.
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
goci najbolji si... puno ti hvala za sve ove dlc-ove, uspio sam instalirati i sve radi ko podmazano :D
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
dečki riješio sam probleme o kojima sam pisao, ali sad me muče neki modovi, tj. kad hoću kupiti mod igra zašteka i baci me van ,, zašto to ?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Naravno da ne radi... Zapravo, možeš ti nać crack i preko njega pokretat igru, pa će ti modovi biti unutra, a ako želiš igrat MP nećeš moći koristiti te addone..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kak ste vi to sredili men neće extraktam i prekinem(ugasim modul) net i kad ocu da instaliram probal sam i sa netom upaljenim nece kaze: you need to have the fallowing volume to continue extraction. i kad probam sa upaljenim modulom sve radi i net sam probal radi i veli to isto gore i nece istalirat kad pritisnem "OK"
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
kak ste vi to sredili men neće extraktam i prekinem(ugasim modul) net i kad ocu da instaliram probal sam i sa netom upaljenim nece kaze: you need to have the fallowing volume to continue extraction. i kad probam sa upaljenim modulom sve radi i net sam probal radi i veli to isto gore i nece istalirat kad pritisnem "OK"
Kad skinete imate cete ove datoteke:
rzx-ls13dlcpa.zip
rzx-ls13dlcpb.zip
rzx-ls13dlcpc.zip
rzx-ls13dlcpe.zip
rzx-ls13dlcpf.zip
rzx-ls13dlcpg.zip
rzx-ls13dlcph.zip
rzx-ls13dlcpi.zip
rzx-ls13dlcpj.zip
rzx-ls13dlcpk.zip

Sad oznacite sve te ZIP datoteke i raspakirajte ih, kada raspakirate dobit cete ovu datoteku: rzx-ls13dlcp. Raspakirahte i nju pa cete dobite ovo: CRACK i SETUP.

Instalacija:
Ugasite modem, znaci prekinite sve veze sa netom.
1. Instalirajte Farming Simulator 2013
2. Instalirajte Patch 1.3
3. Instalirajte Patch 1.4
4. Instalirajte Patch 2.0
5. Instalirajte FarmingSimulator2013DLCPacks.

Tebi sve treba crtati. Sve ti je ovdje objasnjeno.Valjda ces shvatiti.Za multi neznam jer nisam jos probao.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Jesi smotan...raspakiraj onda svaku datoteku posebno u isti folder....kad ih raspakiras opet ces dobiti rar datoteke. Raspakiraj i njih pa ces onda dobiti crack i setup foldere.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
goci neću biti dosadan ali meni neče skinuti sa tog tvojeg linka
Kak nece...ja sam sad probao i sve je normalno. Nece da ti skida u torentu ili nece da ti skine kad kliknes na onu ikonu gore u lijevom kutu download torrent.
 

Najnoviji postovi

Na vrh