• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Nova zver Fiat 110-90
5165.png

at8h.png
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
zašto mi neće pokrenut save game na fs-u igram mapu belgique profonde v2 i kad krenem igrat zamrzne mi se i tak stoji al je valjda komp slab jer sam dobil neakav novi polovni(očito slabiji)
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
zašto mi neće pokrenut save game na fs-u igram mapu belgique profonde v2 i kad krenem igrat zamrzne mi se i tak stoji al je valjda komp slab jer sam dobil neakav novi polovni(očito slabiji)
Moguce je i da te neki mod zeza. Takav sam ja imao slucaj.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
zašto mi neće pokrenut save game na fs-u igram mapu belgique profonde v2 i kad krenem igrat zamrzne mi se i tak stoji al je valjda komp slab jer sam dobil neakav novi polovni(očito slabiji)

bok prijatelju to se i meni dorodilo nakon popravka compa jer mi je grafička preslaba ili ti možda samo neš zeza , daj mi reci dali si skinul možda "more realistic" mod i kako se skida dali ga je dovoljno samo povuč u mod file ili treba još neš drugo
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
bok prijatelju to se i meni dorodilo nakon popravka compa jer mi je grafička preslaba ili ti možda samo neš zeza , daj mi reci dali si skinul možda "more realistic" mod i kako se skida dali ga je dovoljno samo povuč u mod file ili treba još neš drugo

kad skineš mod raspakiraš ga i dobiješ 4 datoteke i to staviš u mapu mods
i trebalo bi raditi
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
qnof.png


Jel ima ko kakav link i jel neko zna gdje se ogu naći plug od 2 brazde i OLT mehanička sijačica?
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ls slo.si...registriraj se i imas modova pun k**** za te male strojeve...i plug dve brazde imt...i mehanicku sijacicu...pa se igraj
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
za zmigavce trebas real light mod


Na google mi izbacuje samo night modove... Moze link od tog moda ? Zahvaljujem

I da li je netko probao instalirati taj mod, ima li kakvih problema ili je to samo kod mene ?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ja sam isto probal isto tak žigavci svetle nejde prek 20 km/h tj ide 24 al niz breg hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh